Neler Yeni

Amd ekran kartları çabuk mu bozuluyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan çetin
Yakın zamanda bir bilgisayarcı ile olan konuşmamda amdnin çok ısınıp çabuk bozulduğu ile alakalı bir iddia attı ortaya bende çok çok yakın bir zamanda pc toplayacağım almayı düşündüğüm model ise 6700xt. cidden amd çabuk mu bozuluyor? Sağ olun şimdiden.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Erdoğan Aktaş
Ben 3 gündür 6700xt kullanıyorum hâlâ bozulmadı sürekli bildirim yerine bakıyorum watman yazicak mi diye

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Yakın zamanda bir bilgisayarcı ile olan konuşmamda amdnin çok ısınıp çabuk bozulduğu ile alakalı bir iddia attı ortaya bende çok çok yakın bir zamanda pc toplayacağım almayı düşündüğüm model ise 6700xt. cidden amd çabuk mu bozuluyor? Sağ olun şimdiden.
8 aydır rx6500xt kullanıyorum. Şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Boşta 25-30, Tam yükte max 63 dereceyi gördüm

Davy_Jones1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Berken
hocam biraz kulaktan dolma bilgiler , sağlamdır zaten garantili ürün alırsanız sıkıntı çıkmaz.

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Tek sorun amd uygulamasında arada bir 'wattman ayarları sıfırlandı' diyor. Fakat ortada herhangi bir wattman hatası yok çok şükür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8 aydır rx6500xt kullanıyorum. Şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Boşta 25-30, Tam yükte max 63 dereceyi gördüm
Bende dediğim gibi inanasım gelmiyor çünki yaşadığım bölgede çok yeni bilgisayara sahip insan olmadığını düşünüyorum yaşlı kesim çok var ve ona gelen amd kartları max ne kadar yeni diye düşünmüyor değilim kaldı ki bu kartların kalitesi markalar ile alaka değil mi? Direkt amdyi suçlamak nvidia tarftarlığı yapmak gibi geldi.

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Üstelik fanlar en fazla %35 te çalışıyor.

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Bende dediğim gibi inanasım gelmiyor çünki yaşadığım bölgede çok yeni bilgisayara sahip insan olmadığını düşünüyorum yaşlı kesim çok var ve ona gelen amd kartları max ne kadar yeni diye düşünmüyor değilim kaldı ki bu kartların kalitesi markalar ile alaka değil mi? Direkt amdyi suçlamak nvidia tarftarlığı yapmak gibi geldi.
Bilgisayarcının bahsettiği kartlar afox gibi kartlar olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan çetin
Üstelik fanlar en fazla %35 te çalışıyor.
Bana dediği şey şuydu amd fabrikasyon çıkılı 80° de fan açıyormuş nvidia 60°de oto açıyormuş. Amdnin uygulamasından bunu 60° yapmak gerekşyormuş. Dediğine göre elindeki bozuk kartların %80 amd imiş.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,476
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
hyr başka soru 10 aydan fazladır 6600xt kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana dediği şey şuydu amd fabrikasyon çıkılı 80° de fan açıyormuş nvidia 60°de oto açıyormuş. Amdnin uygulamasından bunu 60° yapmak gerekşyormuş. Dediğine göre elindeki bozuk kartların %80 amd imiş.
benimki 50 derecede açıyo lol bozuk benimki

Top Bottom