Neler Yeni

Çözüldü✓ amd r5 3600 nası bi soğutucu almam gerek

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
hocam piyasada daha iyisini bulamazsınız çünkü sizden çok var yani soğutucu arayanlar. her gün en az 2 tane soğutucu arayan çıkıyo. kimse açılmış konulara bakmıyor. az baksanız zatn karar verirsiniz. he konu açtınız eyvallah ama dediğim gibi şu anda daha iyisi yok bunlardan başka (bu işlemci için)
baktım aslında sızın demedıgınız ayrı 5 tane daha buldum sıvı sogutmada dahıl ama kullanmadıgım ve bılgım olmadıgından sormak ıstedım

EfoWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Süleyman Efe Erdoğmak
İlgilendiği Kategoriler
İç Donanımlar, Çevre Birimleri, Cep Telefonları, Konsollar, Ağ Sistemleri
T6 ultra kullanıyorum ve işlemciyi sabit 4.20 ghz de ayarlı bir şekilde max 57 derece gördüm.
bu da güzel fp üründür ama kaliteli vb bir şey arıyorsanız seçenekler arasında girmez. (2 fanlı soğutucular için en fp kralı bu)

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
t6 mı dıyosunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide anakart tasımama yada ramlere çarpma sorunu olmaz değilmi anlmadığım ıcın tekrr tekrar soruyorum sımdıden kusura bakmayın

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
t6 mı dıyosunuz

bide anakart tasımama yada ramlere çarpma sorunu olmaz değilmi anlmadığım ıcın tekrr tekrar soruyorum sımdıden kusura bakmayın
Se 214 xt daha küçük ve daha iyi diye biliyorum bence onu al daha güzel duruyor birde

t6 mı dıyosunuz

Olmaz muhtemelen hocam yinede bı ölç istersen

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
arctic freezer 50 veya arctic freezer 34 önerimdir. Performansının gerçekten üst derece güzel olduğunu düşünüyorum

arctic freezer 50 veya arctic freezer 34 önerimdir. Performansının gerçekten üst derece güzel olduğunu düşünüyorum
muhtemelen nzxt den sonra corsairin 3 5 k lık soğutmalarından sonra piyasada klasmanının kralı soğutma yaparlar

önerisi olan başka arkadaşlar varmı
.

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan

muhtemelen nzxt den sonra corsairin 3 5 k lık soğutmalarından sonra piyasada klasmanının kralı soğutma yaparlar

.
pekı 50 mı 34 mü hocam

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
pekı 50 mı 34 mü hocam
hocam 50 daha güncel bi görüntüye sahip rgb vs olsun bakır blok konusunda ama benzer bakır blokları ve aynı teknolojiye sahip fanları kullanıyorlar. Bide anlamadığım bir şekilde 50 modeli daha ucuz 34 ise eski bir model ondan dolayı fiyat farklı olabilir. Youtube da her ikisinin testlerine bakabilirsiniz tabi. 50 daha şık durmakta.

hocam 50 daha güncel bi görüntüye sahip rgb vs olsun bakır blok konusunda ama benzer bakır blokları ve aynı teknolojiye sahip fanları kullanıyorlar. Bide anlamadığım bir şekilde 50 modeli daha ucuz 34 ise eski bir model ondan dolayı fiyat farklı olabilir. Youtube da her ikisinin testlerine bakabilirsiniz tabi. 50 daha şık durmakta.

bu arada bir kez daha baktım bakır blok modeli olarak 50 kesinlikle daha iyi

Threadripper uyumlu bir soğutma ama birçok işlemciye de modifiye edilecek ayak parçalara vs sahip diye biliyorum​

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan

Threadripper uyumlu bir soğutma ama birçok işlemciye de modifiye edilecek ayak parçalara vs sahip diye biliyorum​

teşekkürler hocam suan yazanalra gore
1-Se 214 xt
2-t6
3-deepcool ag400
arasında kaldım

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Mete Can YAŞAR
teşekkürler hocam suan yazanalra gore
1-Se 214 xt
2-t6
3-deepcool ag400
arasında kaldım
tabii ki siz bilirsiniz hocam ben birçok kişiye önerdim ve kullanan hiçjkimseden kötü bir geri dönüş almadığım için size de önermek istedim. Ne alırsanız alın şimdiden hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın hocam

Top Bottom