Neler Yeni

AMD RX6700 Deneyimlerim (PC Hocası Hero)

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanımları FPS Oyunları Toplama Ve Hazır Sistemler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
22.5.1i nerden indiricem
Mesaj otomatik birleştirildi:

monitör 2k desteklemiyor zaten 1920x1080 oynuyorum
AMD Nin Sitesinden Drivers And Support Var Google ya Direk Amd Driver Yazarsan Çıkar Ordan Biraz Aşşağıdan Ekran Kartının Modelini Seç Doğru Seçtiğinden Emin Ol Windows Sürümü Sorucak Sana Onuda Seçince Driverlar Çıkacak Karşına Ordan 22.5.1 Olanı İndir Nasıl Kurulacağı Ve İbdirileceği Youtubede Var Bakabilirsin

Neden devamlı amd koruyor? Hayır ne var ? Ben eatmann hatalırımın hepsini siyah ekran sonrası alıyorum. Oyundan attıktan sonra neyi koruyor. Ortaya biri bu lafı attı herkes peşinden gidiyor. Korumasın abi beni bıktım bu watmanndan. Bu arada senin şahsına yazmadım hocam yanlış anlama , bi an watmann boşalması yaşadım :) :)
Hocam Banada Saçma Geliyor Ama Öyleymiş AMD Nin Sitesinden Baktım Bilgi Ordan Yani Sebebi Ne Anlamıyorum NVİDİA Neden Böyle Bir Şeye Gerek Duymuyor Mesela Onuda Anlamış Değilim Saçma İnşallah Onuda Kaldırırlarda Kurtuluruz İnsanlar Sırf Bu Gibi Şeyler Yüzünden AMD Kart Almıyorlar Haklı Da Sayılırlar En Azından Özellik Olarak Amd Software Ye Eklesinler İsteyen Açsın WATTMAN Korumasını

ennoxreal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
yakup keskin
AMD Nin Sitesinden Drivers And Support Var Google ya Direk Amd Driver Yazarsan Çıkar Ordan Biraz Aşşağıdan Ekran Kartının Modelini Seç Doğru Seçtiğinden Emin Ol Windows Sürümü Sorucak Sana Onuda Seçince Driverlar Çıkacak Karşına Ordan 22.5.1 Olanı İndir Nasıl Kurulacağı Ve İbdirileceği Youtubede Var Bakabilirsin

Hocam Banada Saçma Geliyor Ama Öyleymiş AMD Nin Sitesinden Baktım Bilgi Ordan Yani Sebebi Ne Anlamıyorum NVİDİA Neden Böyle Bir Şeye Gerek Duymuyor Mesela Onuda Anlamış Değilim Saçma İnşallah Onuda Kaldırırlarda Kurtuluruz İnsanlar Sırf Bu Gibi Şeyler Yüzünden AMD Kart Almıyorlar Haklı Da Sayılırlar En Azından Özellik Olarak Amd Software Ye Eklesinler İsteyen Açsın WATTMAN Korumasını
en güncel driverlerda oynamak en iyisi değil mi performans açısından neden 22.5.1 tercih ediliyor

ennoxreal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
yakup keskin
6600 De Son Sürüm Kullanma DDU İle Sil 22.5.1 Kullan Yüksek İhtimalle Sorunun Düzelecektir Bu Arada Ekran Kartı Ayarlarını 0 La Ve Oyunu 1080P de Oyna o Kart 2K Kartı Değil

Wattman Hata Değil Ama Saçma bir şey Bende Katılıyorum Ekran Kartını Korumak İçin Birşeymiş
yaptım hala aynı düzelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanımları FPS Oyunları Toplama Ve Hazır Sistemler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz

Jannkop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Can ŞENER
ya reis bendede rx6600 varda valorant oynarken fps 300ken bi anda mouseyi çevirince fps 200den bile aşağı düştüğünü gördüğüm oluyor bunun sorunu ne olabilir yırtılmasını engelleyen herhangi bir ayar falan mı bilmiyorum ama fps anlık olarak baya düşüyor amd software ayarlarından herşeyi kapadım hala aynı bi yardımcı olun bilginiz varsa
1663835478676.png

bu ayarı bu şekilde açarsanız oranı da en yükseğe çekerseniz görüntü kaybı olmadan mouse çevirme esnasında düşük fpsten yüksek oranda kurtulursunuz, en azından bende işe yarıyor

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,923
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
abi beni bıktım bu watmanndan
O zaman siyah ekranda sonsuza kadar beklersin kanka bilmiyorsan sor yorum yapmadan once

Alıntıyı görüntüle

bu ayarı bu şekilde açarsanız oranı da en yükseğe çekerseniz görüntü kaybı olmadan mouse çevirme esnasında düşük fpsten yüksek oranda kurtulursunuz, en azından bende işe yarıyor
Drop a sebebiyet verebilir

Jannkop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Can ŞENER
O zaman siyah ekranda sonsuza kadar beklersin kanka bilmiyorsan sor yorum yapmadan once

tam tersi dropu azaltmak için yapılmış bir ayar

Genzo

80+

Yandaş haber kanalları gibi konunun bütününden ayırıp iki kelimeyi cımbızlayıp bilmişlik taslama orada yapılan yorumun bütününü önce anla okumayı idrak et.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,923
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yandaş haber kanalları gibi konunun bütününden ayırıp iki kelimeyi cımbızlayıp bilmişlik taslama orada yapılan yorumun bütününü önce anla okumayı idrak et.
Bir daha okudum ve hiç bilmediğinde kanaat kıldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,752
Üyeler
141,887
Son üye
turkerkasta
Top Bottom