Neler Yeni

Amd Ryzen 9 7940hs Driver yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Soner Külcü
Amd bu işlemciyi driver olmadan niye satıyor arkadaş 3 4 gündür şu işlemciyle uğraşıyorum armoury crateden ayarlasam aşırı ısınıyor windowsdan ayarlasam yeterince ayar açık olmadığı fan ayarları turbo mod gibi şeylere müdahale edemiyorum sadece mhz ayarlayabiliyorum turbo e fan ayarlarına ulaşamadığım için fps düşüyor aşırı dengesiz bir noktada kaldım şuan driver olsa herşeyi düzgünce ayarlayabilecektim en azından ama şuanda çoğu ayar gözükmüyor ve ya ısınacak ya da düşük performans alacağım 2 ayar arasında kısılı kaldım
Ekran görüntüsü 2023-07-07 134634.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Amd bu işlemciyi driver olmadan niye satıyor arkadaş 3 4 gündür şu işlemciyle uğraşıyorum armoury crateden ayarlasam aşırı ısınıyor windowsdan ayarlasam yeterince ayar açık olmadığı fan ayarları turbo mod gibi şeylere müdahale edemiyorum sadece mhz ayarlayabiliyorum turbo e fan ayarlarına ulaşamadığım için fps düşüyor aşırı dengesiz bir noktada kaldım şuan driver olsa herşeyi düzgünce ayarlayabilecektim en azından ama şuanda çoğu ayar gözükmüyor ve ya ısınacak ya da düşük performans alacağım 2 ayar arasında kısılı kaldım
Ekran görüntüsü 2023-07-07 134634.png
Msı afterburnerıda kkullanamıyorum bunun yanında çünkü ısı mhz değerleri gibi değerler gözükmüyor afterburnner üzerinde

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
islemcilerin driveri yok ki

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Amd bu işlemciyi driver olmadan niye satıyor arkadaş 3 4 gündür şu işlemciyle uğraşıyorum armoury crateden ayarlasam aşırı ısınıyor windowsdan ayarlasam yeterince ayar açık olmadığı fan ayarları turbo mod gibi şeylere müdahale edemiyorum sadece mhz ayarlayabiliyorum turbo e fan ayarlarına ulaşamadığım için fps düşüyor aşırı dengesiz bir noktada kaldım şuan driver olsa herşeyi düzgünce ayarlayabilecektim en azından ama şuanda çoğu ayar gözükmüyor ve ya ısınacak ya da düşük performans alacağım 2 ayar arasında kısılı kaldımAlıntıyı görüntüle

Msı afterburnerıda kkullanamıyorum bunun yanında çünkü ısı mhz değerleri gibi değerler gözükmüyor afterburnner üzerinde
İşlemcide zaten driver vs olmaz ama dediğin konularda AMD işlemciler cidden zayıf. Masaüstü sistem olsa hepsi BIOS dan ayarlanıyor ama mevzu laptop olunca bana İntel daha mantıklı geliyor cidden.

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Turhan Işık
O işlemci veya muadili intel işlemcinin 15,6" kasada 90 derece altında çalışmasını beklemeyin.

O nedenle oyuncu laptobu olarak 17,3" altındaki bir laptobu asla tavsiye etmem almam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Soner Külcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
islemcilerin driveri yok ki
adrenalin apusunun driverı ama yüklenirken baya bi güncelliyor windowsdaki sistem ayarları geliyor amd nin adrenalin driverı yüklenmeyince ne işlemci ne fan hiçbirşeyin ayarı gelmiyor işlemciyi dizginleyemiyorum mesela ben performans modundaki işlemci gpu gücünü istiyorum ki ısınmasın ama turbo moddaki fan ayarlarını yapmak istiyorum ki dahada soğusun ama performans modunda fan yavaşlıyor 4000 lere iniyor turboda 6000 fps fena olmasada ısı yine yavaş yavaş 85lerin üstüne çıkıyor istediğim ayarları yapabilsem çok fps kaybı olmadan güzel ısı değerlerini yakalayabileceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Soner Külcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklıma Ryzen masterdan 4300-4350mhz sabitleyip turbo modda çalıştırmak geldi bu şekilde en düşük ısıya en yüksek fps alırım gibi

Aklıma Ryzen masterdan 4300-4350mhz sabitleyip turbo modda çalıştırmak geldi bu şekilde en düşük ısıya en yüksek fps alırım gibi
malesef oda desteklemiyor öksüz bir işlemci r9 7940hs

Top Bottom