Neler Yeni

AMD Tarafında Kararsızım

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can Altun
Herkese merhaba iyi günler dilerim.
Masaüstü bilgisayar toplamayı düşünüyorum fakat AMD'ye karşı bi ön yargım var.
Eskiye nazaran şimdi ısınma ve driver bakımından işlemci ve ekran kartı yönünde daha iyi fe tamamen bir F/P ürünü olduğunu söylüyor.
Fakat ben çok kararsızım, sizce İntel ve Nvidia ikilisi karşısında Amd'de alınabilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emirhan
Eskiye nazaran şimdi ısınma ve driver bakımından işlemci ve ekran kartı yönünde daha iyi fe tamamen bir F/P ürünü olduğunu söylüyor.
Fakat ben çok kararsızım, sizce İntel ve Nvidia ikilisi karşısında Amd'de alınabilir mi ?
Amd gayet alınabilir ben kullanıyorum. İntel aldım diye pişman olan arkadaşlarım çok çünkü sürekli soket değiştiriyor Intel performans olacakta üzdüğünü gördüm L3ön bellek koyamamakta direniyor Intel.
Alabiliyorsanız iyi bir am5 anakart daha düşük bir işlemci sonra yükselte bilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amd gayet alınabilir ben kullanıyorum. İntel aldım diye pişman olan arkadaşlarım çok çünkü sürekli soket değiştiriyor Intel performans olacakta üzdüğünü gördüm L3ön bellek koyamamakta direniyor Intel.
Alabiliyorsanız iyi bir am5 anakart daha düşük bir işlemci sonra yükselte bilirsiniz.
Anladım teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçen ne kadar?
Bütçelik bir durum yok sadece marka olarak kararsızım

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Ben işlemci yönün de amdye güveniyorum ama ekran kartı konusunda henüz nvidia ile denk olduğunu düşünmüyorum, bütçe meselesi tabii ki ama eğer imkan varsa nvdia tercih edilmeli ama f/p olsun bütçem de sınırlı diyorsan amdye şans verebilirsin.

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
pcustasi1
ekran kartı nvidia işlemci amd .

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,853
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ben işlemci yönün de amdye güveniyorum ama ekran kartı konusunda henüz nvidia ile denk olduğunu düşünmüyorum, bütçe meselesi tabii ki ama eğer imkan varsa nvdia tercih edilmeli ama f/p olsun bütçem de sınırlı diyorsan amdye şans verebilirsin.
ekran kartı nvidia işlemci amd işlemcide güvenim sonsuz ama ekran kartı hala geliştirilmeli

Top Bottom