Neler Yeni

AMD-Windows driver sorunu

Asikral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet yazıcı
Dün gece csgo oynarken aniden monitör siyah ekrana düştü ne olduğunu anlamadım ve sistemi yeniden başlattım. Yeniden başlattığımda csgo yu açmaya çalıştım ve ekran kartı driverımın güncel olmadığına dair bir hata verdi ve oyun açılmadı. Daha sonra AMD software ı açmaya çalıştım bu seferde microsoftun driverı değiştirdiğinden dolayı bir hata meydana geldiğine dair ''the version of amd radeon software you have launched is not compatible'' hatası aldım. bunun üzerine windowsun sürücüleri update etmesini engellemek için araştırma yaptım ve hepsini uyguladım fakat sonuç değişmedi. DDU ile ekran kartı sürücülerini sıfırladım. AMD software tekrar indirdim kurulum yaptım bu sefer ready or not a girdim ve oyun açıldıktan sonra saniyeler içinde tekrar siyah ekrana döndüm ve yine sistem çöktü. Tekrar aynı şeyler yaşandı. windows 11 olan bilgisayarımı windows 10 yükledim ve tekrar aynı şeyleri yaptım sonuç değişmedi her seferinde oyuna girdiğimde sistem çöküyor. Microsoftdan destek aldım bilgisayarıma bağlandılar onlardanda sonuç çıkmadı AMD den destek almam gerektiğini söylediler. AMD den canlı destek alabiliceğim biyer bulamadım. Yaklaşık 36 saattir bu sorunla uğraşıyorum...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,924
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19
Top Bottom