Neler Yeni

AMD Wraith prism fan sorunu

Pehlione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Pehlivan
Merhaba, ryzen 5 3600 işlemcime wraith prism takılı fakat işlemci fanım birden dönmeyi yavaşlatıyor veya duruyor gibi oluyor sonra tekrardan dönmeye başlıyor. 60 lı derecelerden 70 dereye çıkınca tekrar çalışmaya başlıyor bu durumu nasıl çözebilirim videosu var fakat buraya yükleyemedim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Normal, değil mi?

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
PWM fanlar bu şekilde çalışır zaten gayet normal sürekli yüksek yada sürekli düşük hızda çalışmaz. Yüke bağlı şekilde hareket ediyor.

Pehlione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Pehlivan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana anormal geldi pek bir bilgim yok kusura bakmayın pc yi yeni alınca biraz tedirgin oldum. Fps düşüşü de yaşıyorum bu durum olunca.

Bünyamina

80+ Gold
Bana anormal geldi pek bir bilgim yok kusura bakmayın pc yi yeni alınca biraz tedirgin oldum. Fps düşüşü de yaşıyorum bu durum olunca.
hiç bir alakası yok dostum fps le onun

Pehlione

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Pehlivan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
videosu var fakat ekleyemiyorum fotoğraflarda bu şekilde gözüküyor acaba güç kaynağında falan mı bir problem var diye düşünmeye yöneltti beni bu durum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç bir alakası yok dostum fps le onun
yani bu durum yaşanınca fps im düşüyor nasıl alakası olmayabilir ?

Ekler

• normal.png
    normal.png
    603.1 KB · Hit: 23
  • anormal.png
    anormal.png
    624.4 KB · Hit: 29

Bünyamina

80+ Gold
videosu var fakat ekleyemiyorum fotoğraflarda bu şekilde gözüküyor acaba güç kaynağında falan mı bir problem var diye düşünmeye yöneltti beni bu durum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani bu durum yaşanınca fps im düşüyor nasıl alakası olmayabilir ?
bilmiyorum diyorsun ya bende söylüyorum alakası yok diye
ısınınca işlemcinin fannının devir saati artar bu kadar basit olay

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,644
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom