Neler Yeni

Amd wraith prism mi yoksa dengi fiyat sıvı soğutma işlemci soğutucu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Abdullah Durdi
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Telefon
Instagram
abdullah_durdi
Arkadaşlar merhabalar bu soruyu bir arkadaşımın ricası doğrultusunda soruyorum kendisi amd R5 5600 işlemci kullanıyor ve stok fanı bulunuyor daha iyi bir soğutucuya geçmek istiyor amd wraith prism işlemci soğutucusumu alsın yoksa o fiyata minimum 240mm radyotörlü soğutucu mümkünse 360mm sıvı sağutucu önere bilirmisiniz öncelik ve amaç wraith prism parasına biraz fazla da ola bilir, uygun, wraith prismden daha performanslı, soğutucusu iyi olan bir ürün önerir misiniz?, ya da direk sadice wraith prism alıp onunla mı idare etsin?

selmantoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Selman Toz
hocam ben r7 3800x ile wraith prism kullanmıştım 7-8 ay boyunca yani çok ağır oyunlar oynamadım ama çok soğuduğunu görmedim fm oynardım genelde o bilgisayarımda 70-75 dereceyi geçmiyordu boştada 50-60 arasıydı
wraith prism yeterli olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Abdullah Durdi
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Telefon
Instagram
abdullah_durdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben r7 3800x ile wraith prism kullanmıştım 7-8 ay boyunca yani çok ağır oyunlar oynamadım ama çok soğuduğunu görmedim fm oynardım genelde o bilgisayarımda 70-75 dereceyi geçmiyordu boştada 50-60 arasıydı
wraith prism yeterli olabilir.
Teşekkürler hocam arkadaşa ileteceğim bu arada piyasada wraith prism bulamama gibi bir saçmalıkta söz konusu bilginiz var mı 2. El dışında sıfır ürün stokta yok nereye baksak bulamadık nedeni nedir acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,615
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850
Top Bottom