Neler Yeni

Anakart Ci̇zi̇ldi̇ Yanli̇sli̇kla Görüntü Yok Arkadaşlar

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Yiğit Yenigün
Hocam görüntü yok diyorum 😃
Ben ssd li arkadaşa yazdım senin sorun ile ilgili ne yazikki pek bı bilgim yok tek bı düşüncem var parçaları farklı bı anakarta takip denemek eğer çalışırsa anakarta sorun var gene görüntü yoksa diğer parçalarda sorun var

rado2373

80+
Ben ssd li arkadaşa yazdım senin sorun ile ilgili ne yazikki pek bı bilgim yok tek bı düşüncem var parçaları farklı bı anakarta takip denemek eğer çalışırsa anakarta sorun var gene görüntü yoksa diğer parçalarda sorun varrei
Reis bu sıkıntı yoktu pcde yeni aldım aynı gün geldi işlemci macun değiştiriyim dedim fan felaket sıkışmış sınırlı biriyim bende tornavida fazla bastırdım kaydı ana kart geldi ondan sonra oldu sorun

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Yiğit Yenigün
Reis bu sıkıntı yoktu pcde yeni aldım aynı gün geldi işlemci macun değiştiriyim dedim fan felaket sıkışmış sınırlı biriyim bende tornavida fazla bastırdım kaydı ana kart geldi ondan sonra oldu sorun
O fan çıkarma konunu takip ediyordum biliyorum ama aklıma başka bişe gelmiyor o zaman anakart elinde kaldı gibi

rado2373

80+
O fan çıkarma konunu takip ediyordum biliyorum ama aklıma başka bişe gelmiyor o zaman anakart elinde kaldı gibi
Valla PC tamircilerini aradım bakalım kesin bir şey demedi hiç biri baktım fana iicnde yamulmus o yüzden zorlamış daha aynı gün geldiydi kasa adam temizlemiş hiç 15 bine aldım çöp oldu

rado2373

80+
@Abdullah Hacıgül bey sizin görüşünüzü almak isterim çizik küçük ama hafif derin ve gebzedeki tamircileri sordum büyük ihtimal yapılır dedi ama ilerde ekran kartı işlemci yanma v.b durumlar olur mu sizce burda pek bilgili arkadaşlara denk gelemedim gece dolayısiyla

halil22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
halil kaan
sadece lehim atılacak fazla işi yok bir tamirciye verirsen 1 saate yapar

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
@Abdullah Hacıgül bey sizin görüşünüzü almak isterim çizik küçük ama hafif derin ve gebzedeki tamircileri sordum büyük ihtimal yapılır dedi ama ilerde ekran kartı işlemci yanma v.b durumlar olur mu sizce burda pek bilgili arkadaşlara denk gelemedim gece dolayısiyla
Yanma falan olcağını sanmıyorum. arkadaşın dediği gibi ramleri oturtmayı dene. ramlerin slotlarını değiştir iyice bastır. büyük ihtimalle sorun çözülür

Atyxah

80+ Silver
Reis şimdi bu ürünün garantisi varda garantiye mi yollasam diyorum tamda kurbana denk geldi acayip sıkıntılı bı olay
garantisi varsa elleme garantiyi ara konuş %99 kullanıcı hatası der yapmazlar sen de parasıyla yapmalarını söylersin parasını verirsin sıkıntısız tamir yaptırırsın

halil22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
halil kaan
Reis şimdi bu ürünün garantisi varda garantiye mi yollasam
resimden tam anlaşılmıyor ama büyük ihtimalle bakır yollar kalkmış kardeşim istediğin kadar parça sök tak fayda etmez garantin varmış kullanıcı hatası diyecekler ama ücret karşılığı garantide yaptır

rado2373

80+
resimden tam anlaşılmıyor ama büyük ihtimalle bakır yollar kalkmış kardeşim istediğin kadar parça sök tak fayda etmez garantin varmış kullanıcı hatası diyecekler ama ücret karşılığı garantide yaptır
Evet bende sizin gibi düşünüyorum bilgisayar Çiya bıraktım yeni bakalım ne fiyat vericek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,150
Üyeler
150,411
Son üye
Burakuuu
Top Bottom