Neler Yeni

anakart pinlerini yamulttum yardım

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
lappelduvide
arkadaşlar işlemciyi taktıktan sonra stok soğutucuyu takarken biraz fazla bastırdım galiba ve anakart pinlerini yamulttuğumu fark ettim 5 pin düzeltilmesi gerekiyor servis 1500 TL istedi ne yapmalıyım yardım edin daha yeni ikinci el ekran kartı aldım param kalmadı hiç

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
arkadaşlar işlemciyi taktıktan sonra stok soğutucuyu takarken biraz fazla bastırdım galiba ve anakart pinlerini yamulttuğumu fark ettim 5 pin düzeltilmesi gerekiyor servis 1500 TL istedi ne yapmalıyım yardım edin daha yeni ikinci el ekran kartı aldım param kalmadı hiç
Fotoğraf atarmisin

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• pin.jpg
    pin.jpg
    145.4 KB · Hit: 74
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Kürdan vari bir şey ile ileri doğru nazik nazik ittir hiç bişeycik olmaz. 1500 tlyi de alıp başlarına çalsınlar o servis bozuntuları.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
emir yapar
korkuyom denesem mi ki
Kanka sadece onları deneyeceksin yapamasan da 1500 vereceksin yapmak istemesen de 1500 vereceksin. Yapmayı dene en azından ama hocamın dediği gibi çok nazik şekilde ittirmen lazım, elektronik eşyalara kas gücü uygulanmaması şart 😄

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka sadece onları deneyeceksin yapamasan da 1500 vereceksin yapmak istemesen de 1500 vereceksin. Yapmayı dene en azından ama hocamın dediği gibi çok nazik şekilde ittirmen lazım, elektronik eşyalara kas gücü uygulanmaması şart 😄
deniyorum kamera ile zoom yapıp kancasından tutup hafifçe düzeltiyorum bırakınca tekrar düşüyor kökten kırılmış gibi sanki

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
deniyorum kamera ile zoom yapıp kancasından tutup hafifçe düzeltiyorum bırakınca tekrar düşüyor kökten kırılmış gibi sanki
kırıldığını sanmam. biraz daha bastır ucuna doğru.

Top Bottom