Neler Yeni

Anakarta elektrik gelmiyor

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
arkadaşlarım
Deneme yanılma ile sorunu bulmadan zor anlamak.
Anakart zart zurtlamis usta
power kablosunu çekin güç tuşuna 10 15 defa bas sonra geri tak dene benimde olmuştu böyle düzelmişti
24 pin kablolarda pinlerin yerini değiştirmiş miydiniz?
Hepinize teşekkür ediyorum sizin yazdığınız tüm işlemleri en başta bende yaptırmıştım fakat işlemciyi açtırdım anakarttan söktürdüm whatsapp görüntülü arama yöntemi ile ve ne göreyim benim kuzen termal macunu taşırmış ve anakarttaki deliklere girmiş hepsini temizlettirdim küçük iğne ile tek tek temizledi ve sistemi taktık çalıştı :) kuzenim sizlere teşekkür ediyor "bundan sonra DA forumdaki kişilere ve sana sormadan iş yaparsam bi istanbul beni sevsin" dedi termal macunu işin ehline bırakması gerektiğini söyledim :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
arkadaşlarım

Hepinize teşekkür ediyorum sizin yazdığınız tüm işlemleri en başta bende yaptırmıştım fakat işlemciyi açtırdım anakarttan söktürdüm whatsapp görüntülü arama yöntemi ile ve ne göreyim benim kuzen termal macunu taşırmış ve anakarttaki deliklere girmiş hepsini temizlettirdim küçük iğne ile tek tek temizledi ve sistemi taktık çalıştı :) kuzenim sizlere teşekkür ediyor "bundan sonra DA forumdaki kişilere ve sana sormadan iş yaparsam bi istanbul beni sevsin" dedi termal macunu işin ehline bırakması gerektiğini söyledim :D
Sevindim.

Top Bottom