Neler Yeni

Anc si çok iyi olan kulak içi kulaklık

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ismail derin
Anc si iyi olan kulaklık arıyorum çok yüksek sesli ortamda bulunuyorum bu yüzden anc lı kulaklık arıyorum fiyatı farketmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Max 9k

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Telefon iPhone ise AirPods Pro 2. Nesil al geç. Değilse de Şu markalara bakabilirsin:
-Sony
-Sennheiser
-Bose
-Jabra Elite 10 (fiyatı 5000₺ civarında diye önerdim)

Bunlar kaliteli markalardır. Üzeceklerini sanmam. Benim tercihim AirPods'dan yana olurdu. (Telefon iPhone ise)

Ekleme:
Rahatsız olmazsan kulaküstü kulaklık alman senin için daha iyi olur. Gürültüyü komple sıfıra indiriyor. Yine üstte yazdığım kulaklık markalarına, Jabra hariç, bakabilirsin.

Son düzenleme:

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
Anker soundcore liberty 3 pro tavsiye ederim. Çok gürültülü bir ortamdaysanız, kulaküstü daha iyi bir çözüm olur. Bütçe varsa anker Q45, yoksa Q35 olabilir.

Telefon iPhone ise, airpods harici sorun olabilir. Ankerin iphone ile uyumlu olduğunu düşünüyorum. Zira Appleın tavsiye ettiği üreticilerden biri.

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa

Liberty 4 NC yi bir arkadasim çok ovmustu bir bak derim​

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Anker soundcore liberty 3 pro tavsiye ederim. Çok gürültülü bir ortamdaysanız, kulaküstü daha iyi bir çözüm olur. Bütçe varsa anker Q45, yoksa Q35 olabilir.

Telefon iPhone ise, airpods harici sorun olabilir. Ankerin iphone ile uyumlu olduğunu düşünüyorum. Zira Appleın tavsiye ettiği üreticilerden biri.
iPhone'da sıkıntı çıkmaz. AirPods'larda iPhone dışında bir telefonda kullanırsan sorun çıkabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ahmet
Anc tüm gürültüleri engellemez diye bir video görmüştüm. Sistematik matkap, çekiç sesi gibi sesleri kesiyormus diyordu. Düzensiz frekans seslerde çok başarılı değil diyor özet olarak

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Gird4p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Çağrı Yeniçeri
AirPods Pro Gen 2 derim ben. Uzun zamandır kullanıyorum hem şarjı uzun gidiyor hem de şarj süresi 15 dakika gibi bir rakam. Bitince kabına koyuyorsun tekrar fullüyor. Kabı ile beraber kullanımı da 30 saatler dolaylarında. Benim evin yanında havalimanı var o yüzden bir şey dinlemezken bie kulağımda tutuyorum bazıları.

AirPods'larda iPhone dışında bir telefonda kullanırsan sorun çıkabilir.
Bilgi yanlış değil sadece ek olarak; Bir sefer Apple ekosisteminde bulunan bağlantı esnekliği olmaz. AirPods bir ekosistem içinde cihazlar arasında tık tık cambaz gibi geçiyor. Tablette - Mac'de - iPhone'da farketmez hangisini eline alırsan ses ondan geliyor. Öte yandan doğal olarak Siri de olmaz ancak diğer ANC vesaire olur ve kalan fonksiyonları çalışır.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
. XM5 te olabilir TR de bulabilirsen tabi bütçenizi aşıyor ama bence anc si çok iyi

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
AirPods Pro Gen 2 derim ben. Uzun zamandır kullanıyorum hem şarjı uzun gidiyor hem de şarj süresi 15 dakika gibi bir rakam. Bitince kabına koyuyorsun tekrar fullüyor. Kabı ile beraber kullanımı da 30 saatler dolaylarında. Benim evin yanında havalimanı var o yüzden bir şey dinlemezken bie kulağımda tutuyorum bazıları.

Bilgi yanlış değil sadece ek olarak; Bir sefer Apple ekosisteminde bulunan bağlantı esnekliği olmaz. AirPods bir ekosistem içinde cihazlar arasında tık tık cambaz gibi geçiyor. Tablette - Mac'de - iPhone'da farketmez hangisini eline alırsan ses ondan geliyor. Öte yandan doğal olarak Siri de olmaz ancak diğer ANC vesaire olur ve kalan fonksiyonları çalışır.
Airpods 3. Nesil kullanıyorum, bazen kulaklıklar kutusuna koyunca şarj olmuyor. Garantiye verdim, kulaklıklar değişti ama yine aynı şey oluyor. Yine garantiye vereceğim bu sefer kutuyu değiştirmeyi talep edeceğim.
Ben jabra elite 7 pro almıştım, hiç memnun kalmamıştım. Sesim karşı tarafa boğuk gidiyor, bazen de hiç gitmiyordu. Vatana iade ettim.

Gird4p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Çağrı Yeniçeri
Airpods 3. Nesil kullanıyorum, bazen kulaklıklar kutusuna koyunca şarj olmuyor. Garantiye verdim, kulaklıklar değişti ama yine aynı şey oluyor. Yine garantiye vereceğim bu sefer kutuyu değiştirmeyi talep edeceğim.
Ben jabra elite 7 pro almıştım, hiç memnun kalmamıştım. Sesim karşı tarafa boğuk gidiyor, bazen de hiç gitmiyordu. Vatana iade ettim.
Teknoloji şans işidir. 2 sene öncenin dövizi ile 65.000₺ verdiğim Alienware Laptop 2 kere karta entegre ekran kartının VRAM lehimlerini çatlattı. Bir sefer de RAM bellek yuvası arızası nedenli açılmadı. 40 gün garantiden gelmedi. Geldiği gün götürüp Macbook ile takas verdim mesela, benden sonraki elemanda sıkıntı çıkarmamış.

Öte yandan sesin boğuk gelmesi durumu benim Pro 2th Gen'de de vardı sessiz konuştuğumu farkettim, istiyoruz ki hemen en minik sesi bile algılasın ki öyle de olması lazım bu durumu normallemiyorum. Çözmek için konuşurken biraz sesini artırman gerek normal konuşma tonunda iyi gidiyor.

Top Bottom