Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

A_TURAN_A

80+ Bronze
Evet hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şöyle ki bende ilk baslarda senin gibi yapiyodum ama 1 tvbox 2 tv stick bide bu cihaz girince işin içine direk hesaplarimi birlestirip yapistiriyorum ayari bir kere yapiyosun yeni aldigim her cihazda kullaniyorum rahat oluyor :) bide güzel tarafi version yenilendikçe apk lar güncelleniyor hemen hemen 10 adet repo var elimde yerli yabancı ordan burdan aramak yerine ne bileyim kolayima geliyor heralde ondan :)
aaa onu bilmiyordum o zman ben de öyle yapayım teşekkürler.

Palo DAYI

80+ Silver
arkadas ne konuymus ya herseferınde karsıma cıkıyor :) :)

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yusuf Kaplan
aaa onu bilmiyordum o zman ben de öyle yapayım teşekkürler.
hocam ben aldım ama bu yutdısından gelıyor yanı. tc kımlık vs gırmedım.kart bılgısı adres gırıp onayladım. sorun olur mu? sız gırdınız mı?

!!! VERGİ YOKMUŞ SAYFA 4 !!!

Böyle dedi yine alamadık yaa olsun öğrendiğim iyi oldu az daha gidiyordu paracıklarAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam alırken tc vs girdiniz mi? Benden istemedi bir sorun olur mu?

Son düzenleme:

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
oğuzhan ege
hocam ben aldım ama bu yutdısından gelıyor yanı. tc kımlık vs gırmedım.kart bılgısı adres gırıp onayladım. sorun olur mu? sız gırdınız mı?

Hocam alırken tc vs girdiniz mi? Benden istemedi bir sorun olur mu?
benim bildiğim tc girilmediği taktirde onay alınıyor sonrasında iptal oluyor diye biliyorum.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yusuf Kaplan
benim bildiğim tc girilmediği taktirde onay alınıyor sonrasında iptal oluyor diye biliyorum.
tc ekranı vs gelmiyor. nereden gireceğim ki?

tamam hocam buldum. onceden yurtdısı yaptıgım ıcın kayıtlıymıs tc falan ondan ıstememıs. :D

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
oğuzhan ege
tc ekranı vs gelmiyor. nereden gireceğim ki?

tamam hocam buldum. onceden yurtdısı yaptıgım ıcın kayıtlıymıs tc falan ondan ıstememıs. :D
tamamdır ozaman bende tc olmadan sipariş vermiştim sonra iptal olmuştu 15 gün gene beklemiştim :D

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Şevket Altınöz
Ürün indirimde değil neden hala konu aktif? Yada indirim etiketini kapatın lütfen boşuna girip bakıyorum hergün.

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram

ben buradan aldım arkadaşlar hem marka hem de aynı fiyata geliyor( demir )indirim kodu var 200 tl indirim oldu sitenin en yukarısında yazıyor sevgililer gününe özel indirime girmiş

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Hüseyin Atik

ben buradan aldım arkadaşlar hem marka hem de aynı fiyata geliyor( demir )indirim kodu var 200 TL indirim oldu sitenin en yukarısında yazıyor sevgililer gününe özel indirime girmiş
kardeşim şikayetvarda şikayetler iptal edebiliyorsan iptal et bence

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yusuf Kaplan

ben buradan aldım arkadaşlar hem marka hem de aynı fiyata geliyor( demir )indirim kodu var 200 TL indirim oldu sitenin en yukarısında yazıyor sevgililer gününe özel indirime girmiş
Site bilinmedik yer. Bence 2600 luk riske girilmez.

ardaaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
arda bayram
kardeşim şikayetvarda şikayetler iptal edebiliyorsan iptal et bence
porta1.png

konuyu görmeden buradan sipariş vermiştim benim siparişim teslim edildi ve gayet mutluyum çok güzel bir cihaz ben 2600 tl ye aldım şuan sevgililer gününe özel demir indirim kodu ile 2400 e geliyor 2 haftada sorunsuz geldi diğer arkadaşlarda tercih edebilir

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Hüseyin Atik
Alıntıyı görüntüle
konuyu görmeden buradan sipariş vermiştim benim siparişim teslim edildi ve gayet mutluyum çok güzel bir cihaz ben 2600 TL ye aldım şuan sevgililer gününe özel demir indirim kodu ile 2400 e geliyor 2 haftada sorunsuz geldi diğer arkadaşlarda tercih edebilir
He sen o siteden aldın geldi yani öyle mi? ben yeni aldın sandım

Site bilinmedik yer. Bence 2600 luk riske girilmez.
Bence de en mantıklısı şu an aliexpress

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,103
Üyeler
147,665
Son üye
beypazarielmali
Top Bottom