Neler Yeni

Anime Öneri

Hodaka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Emre İnce
Merhaba, foruma anime kültürünü canlandırmaya geldim (UwU). Şuraya indanların da izlemesini istediğiniz favorilerinizi yazın da bilgilenelim
- Elfen Lied: Konusu açısından kesinlikle derin bir anime. En az 2 sezon olmalıydı. elfen-lied.jpg

Hexter^^

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Selçuk
Deathnote , tavsiye ederim izle.

Kyohi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Aykut
Son zamanlar'da izlediğim en iyi animelerden biri olan Dororo'yu öneriyorum
Konusu: Bir samuray efendisi, yeni doğmuş oğlunun organlarını savaş alanın üstünlük sağlamak için 12 şeytana feda etti. Yine de, terk edilmiş olan bu bebek, bir doktor sayesinde hayatta kalmayı başarır. Vücudunu tek parça olarak geri almak için çok sayıda şeytanı avlamaya karar veren genç kahraman,yolculuğu sırasında Japonya’nın en büyük hırsızı olduğu söylenilen bir yetimle karşılaşır.

Ekler

• dororo-dvd-560x792.jpg
    dororo-dvd-560x792.jpg
    126.1 KB · Hit: 77

specsfort

80+
Son zamanlar'da izlediğim en iyi animelerden biri olan Dororo'yu öneriyorum
Konusu: Bir samuray efendisi, yeni doğmuş oğlunun organlarını savaş alanın üstünlük sağlamak için 12 şeytana feda etti. Yine de, terk edilmiş olan bu bebek, bir doktor sayesinde hayatta kalmayı başarır. Vücudunu tek parça olarak geri almak için çok sayıda şeytanı avlamaya karar veren genç kahraman,yolculuğu sırasında Japonya’nın en büyük hırsızı olduğu söylenilen bir yetimle karşılaşır.
Hoşuma gitti konusu.Nereden izleyebilirim?

specsfort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yekta Barış KURU
Kimetsu no Yaiba. 2019'un en iyi animesi ödülünü aldı. Nanatsu no Taizai de çok güzel. İlk 2 sezonu çok iyiydi, fakat 3. sezonunun çizimleri kötü gibi. Bu arada yayımlanmaya devam ediyor. Biraz daha uzun soluklu bir anime istersen Fairytail. İlk sezonun ilk 60'ını izledim, 3 haftadır izlemiyorum ama biran önce geri dönmek istiyorum. Son olarak bir klasik olan ve 1. sezonunun ilk 14 bölümü çok övülen Sword Art Online. 2. Sezonun 14. bölümden sonrası sıkarsa bırakma sakın, 3. sezon aşırı güzeldi. Şimdilik bu kadar.

Kanka turkanime.tv gibi sitelerden izleyebilirsin. Oynatıcı olarak MEGA ya da GPLUS seçersen daha iyi olur
Telefondan izlemek isterseniz IDM yükleyin, indirip izleyin. Ben indirirken Sibnet ya da Sendvid kullanıyorum, favorilerim.

omercez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Gönenli
Benim önereceğim anime My hero academia
Konusu, Herkesin özel gücü olan bir dünyada güçsüz doğan Midoriya İzukunun dünyadaki en iyi kahramanla tanışıp kaderinin değişmesini anlatıyor.
Cidden hikaye olsun soundtrack olsun animasyon olsun ben bayıldım ve sizlerinde tek seferde izleyeceğinize garanti ederim

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,222
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,222
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Saiki Kusuo öneririm bence absürtlük açısından One Punch Man'i geride bırakır.
Anime film olarak Blame! ve Ghost in the Shell tavsiyemdir güzel felsefe kafası yaşatıyolar, Matrix filminin yeterince vurgulayamadığı felsefeyi özellikle 1995 Ghost in the Shell güzel veriyor ve bu anime bana göre cyberpunk türünün öncüsüdür.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,222
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Nanatsu no Taizai'ye de bakmanızı tavsiye ederim

Éxculle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ege Deniz Özyurt
Çok bilindik olcak ama One piece hala devam ettiği için izlenebilir.(Aman narutoya bulaşmayın fillerlarla boğulursunuz)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,792
Üyeler
158,665
Son üye
cahilyüce
Top Bottom