Neler Yeni

Rehber Anime Önerileri #1= Darling In The FranXX

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Neden makatlarından tutarak kullanmak zorundalar ki robotu? Ayrıca ilk bölümler aşırı gereksiz cinsellik içeriyor onun haricinde de bana satanizm propagandası gibi geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

miru tight nasıldır ?
o.O2 :sneaky:

• Hahaha
Reaksiyonlar: Siri

Ratorest

80+ Silver
IMG_20210610_214434.jpg

Maşallah 😍

Akif9748

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Akif
İlgilendiği Kategoriler
Node.js
Hocam konu yükselsin ya.

Beni nedense çok etkiledi animenin finali 1 hafta etkisinde kaldım.
Rica etsem manga finalini biraz daha açar mısınız hocam?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Animeyi izledim. Benzerlerini o kadar çok gördüm ki izlerken yer yer sıkıldım yine de izlenir kötü değildi. İyi de değildi açıkçası. İlk defa mecha tarzı anime izleyecekler için başyapıt olabilir fakat benim gibi biri için değil. Neredeyse çakma bir anime. Şu Evangelion ne müthiş bir anime arkadaş. Ondan sonra çıkan çoğu mecha animesi Evangelion'u referans aldı. Gerçi Darling biraz fazla referans almış çakma olmaya doğru gitmiş yine de direkten dönmüş. Tam çakma diyemem hafif çakma. Ayrıca bu robotlara iki kişi binme olayı kadın ve erkek olarak o kadar fazla gördük ki kusacaktım. Ayrıca anime aşırı tahmin edilebilir. Tahmin ettiğim neredeyse her şey oldu. Dedim ki kötü karakterler bunlar harbiden onlar çıktı pek sürpriz olmadı. Özetle ilk defa mecha deneyimleyecekler için bu anime 10/10. Fakat daha öncesinde Evangelion ve benzerlerini izlemiş olanlar için anime 10/5.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Siri
Top Bottom