Neler Yeni

Rehber Animeler Hakkında Detaylı bilgi

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
lanet olsun adamım filmin anlamı kalmadı yalnız ama animenin konusunu özetleyeyim bizim birtane lisemiz var o lisede herkes birbirini öldürerek hayatta kalıyor mesela biri birbirini öldürdüğünde dedektiflik başlıyor ve toplantı salonuna herkes toplanıyor ve gizemi çözmeye çalışıyor bunun eğlenci tarafı ise sende onlarla birlikte o gizemi çözmeye çalışman birde bu okulun müdürü çift suratlı oyuncak ayı monakumamız var o ayıya karşı gelende o ayının elinde ölüyor animenin biraz karanlık teması var korkuya ve gizeme dayalı bir anime 12 bölümden oluşuyor zaten izleyince kavrarsın ha bu arada katil bulunduğu zaman idama çarptırılıyor

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın
lanet olsun adamım filmin anlamı kalmadı yalnız ama animenin konusunu özetleyeyim bizim birtane lisemiz var o lisede herkes birbirini öldürerek hayatta kalıyor mesela biri birbirini öldürdüğünde dedektiflik başlıyor ve toplantı salonuna herkes toplanıyor ve gizemi çözmeye çalışıyor bunun eğlenci tarafı ise sende onlarla birlikte o gizemi çözmeye çalışman birde bu okulun müdürü çift suratlı oyuncak ayı monakumamız var o ayıya karşı gelende o ayının elinde ölüyor animenin biraz karanlık teması var korkuya ve gizeme dayalı bir anime 12 bölümden oluşuyor zaten izleyince kavrarsın ha bu arada katil bulunduğu zaman idama çarptırılıyor
çok hoşuma gitti izleyeceğim.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Anime hiç izlemedim ama çocukken izledğimi beybilede sayılıyorsa tek onu izledim.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3

ardaozal

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,493
İsim
Arda Özal
Hentai anime tavsiyesi niye yok (!)

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

EKMEK

80+
Reis.Sabahleyin seni kızartıp yağ sürüp peynir yumurta pattis koyup yedim
Senin aileni yediysem helal et
ben salça sürüp bunlardan 2 tanesini yiyordum sen nediyorsun :D
Bırak o elindeki ekmeği evlat! #canankaratay #ekmek #caps | Komik capsler,  Komik, Komik hikayeler

Top Bottom