Neler Yeni

Anker Q35 vs 1MORE SonoFlow

caocaobey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
iso alp
Bu ikisi arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir ?

berkiten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak Berkiten
Bu ikisi arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir ?
Dün 1more elime ulaştı. Anker deneyimleme şansım olmadı henüz, ama 1more'u ses kalitesi olarak ben epey beğendim. ANC çok gürültülü ortamlarda biraz güçsüz kalabilir ama genel olarak güzel kulaklık. Pedleri özellikle çok yumuşak kulak ağrımıyor. Android telefonum olmadığı için LDAC kodeğini de test edemedim.

caocaobey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
iso alp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dün 1more elime ulaştı. Anker deneyimleme şansım olmadı henüz, ama 1more'u ses kalitesi olarak ben epey beğendim. ANC çok gürültülü ortamlarda biraz güçsüz kalabilir ama genel olarak güzel kulaklık. Pedleri özellikle çok yumuşak kulak ağrımıyor. Android telefonum olmadığı için LDAC kodeğini de test edemedim.
1more terletme durumu nasıl ? Anker çok terletiyor kumaş pad alın yorumları çok gördüm

berkiten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak Berkiten
1more terletme durumu nasıl ? Anker çok terletiyor kumaş pad alın yorumları çok gördüm
1more da terletir hocam, aralarındaki kıyası bilmiyorum ama derilerin hepsi bir miktar terletir.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
1More çok güzel markadır. Aralarında keşke Anker alsaydım diyeceğiniz farklar yok. 1More uygulamasını kullanamadım tam bilmiyorum ama Anker'in uygulaması Ekolayzır ayarları çok güzel. Bir de Q35'te ses harici kulak içi algılama gibi özellikler var kulaklığı çıkardığınızda müzik duruyor ANC kapanıyor. Genel kullanım olarak özellik bakımından Anker daha üstün ama ses için pek bir şey diyemem. Hayırlı olsun.

berkiten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak Berkiten
Şuan aldım ve sana kaç günde geldi bende tahmini teslimat 7 haziran yazıyor da
hocam tahmini teslimat 21 mayıstı, 16 mayısta elime ulaştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1More çok güzel markadır. Aralarında keşke Anker alsaydım diyeceğiniz farklar yok. 1More uygulamasını kullanamadım tam bilmiyorum ama Anker'in uygulaması Ekolayzır ayarları çok güzel. Bir de Q35'te ses harici kulak içi algılama gibi özellikler var kulaklığı çıkardığınızda müzik duruyor ANC kapanıyor. Genel kullanım olarak özellik bakımından Anker daha üstün ama ses için pek bir şey diyemem. Hayırlı olsun.
ben bass performansını çok beğenemedim uygun bir EQ ayarı da bulamadım ama genel olarak hem şık hem güzel bir kulaklık. ANC yeterli denebilir, transparan da müzik dinlerken yetersiz kalıyor ama 10 üzerinden transparana 6 verebilirim.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
hocam tahmini teslimat 21 mayıstı, 16 mayısta elime ulaştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben bass performansını çok beğenemedim uygun bir EQ ayarı da bulamadım ama genel olarak hem şık hem güzel bir kulaklık. ANC yeterli denebilir, transparan da müzik dinlerken yetersiz kalıyor ama 10 üzerinden transparana 6 verebilirim.
O zaman Anker daha önde. Q30 kullanıyorum EQ ayarı ile bambaşka bir şey oluyor kulaklık. Deli gibi bir Bass'ı var kulakların titriyor. ANC'si de güzel ama çok abartı değil Realme Buds Air 2 kullanıyorum o daha iyi ANC açısından. Ses netliğini merak ediyorum ama o kulaklığın.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
faresiz
Havit H655BT öneririm araştırmalarım da mic performansını beğenmiştim, ekstra olarak Enc, Anc gibi özellikleri ile F/P olarak görüyorum. Almayı düşündüğüm bir model.

Son düzenleme:

berkiten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burak Berkiten
O zaman Anker daha önde. Q30 kullanıyorum EQ ayarı ile bambaşka bir şey oluyor kulaklık. Deli gibi bir Bass'ı var kulakların titriyor. ANC'si de güzel ama çok abartı değil Realme Buds Air 2 kullanıyorum o daha iyi ANC açısından. Ses netliğini merak ediyorum ama o kulaklığın.
Ankerden geri kalır yanı yok hocam aslında, anker abartılıyor fiyatına göre. çok karşılaştırma videosu izledim 1more anker q45'ler ile kıyaslanıyor zaten q35 ve q30dan iyi. ben sadece genel kulaklık algısına göre kıyasladım asla üzmez bu kulaklık çok memnunum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
927,982
Üyeler
145,079
Son üye
Bozayıı
Top Bottom