Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Anker Soundcore Liberty 4 NC - 2499₺

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,814
İsim
Bilal Tepe
Hocam fiyatına göre özellikleri açısından en iyisi diyebiliriz ama sizin kullanım amacınıza göre daha ucuza da kaliteli ses veren modeller mevcut. Bütçenize uygunsa bunu almanızı öneririm.
Müzik için alacagim Spotify 2500tl 2650tl civarı daha iyisi varsa bu tarz onerirmisin

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
iPhone ile nasıl çalışıyor acaba. Uyumlu mu tam
Laptop icin ariyordum bi tane guzelse siparis cekecem hic incelemedim modeli. Bide tektük iphone ile kullanirim baglanti sorunu yasatir mi?
İphone için aac desteği var bluetooth ile normal şekilde bağlanabilirsiniz. Ayrıca Soundcore uygulamasından da kulaklığı yönetebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müzik için alacagim Spotify 2500tl 2650tl civarı daha iyisi varsa bu tarz onerirmisin
Hocam daha öncesinde r100 kullanıyordum kayboldu. Bu kulaklığı da uzun süredir araştırıyorum. Deneyimlemeden bir şey diyemem fakat kaybolan kulaklığım bu kulaklığa göre çok eski bir kulaklık ama gayet kaliteli ses veriyordu. Bas modu olması ses netliği açısından f/p üründü. Anker kulaklıkları genel olarak iyidir zaten. Yarın gelir büyük ihtimalle gelince deneyimlerimi anlatırım fakat indiirm kalır mı bilemiyorum. Bu bütçe bandında özellik olarak en iyilerinden diyebiliriz.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,814
İsim
Bilal Tepe
İphone için aac desteği var bluetooth ile normal şekilde bağlanabilirsiniz. Ayrıca Soundcore uygulamasından da kulaklığı yönetebilirsiniz.

Hocam daha öncesinde r100 kullanıyordum kayboldu. Bu kulaklığı da uzun süredir araştırıyorum. Deneyimlemeden bir şey diyemem fakat kaybolan kulaklığım bu kulaklığa göre çok eski bir kulaklık ama gayet kaliteli ses veriyordu. Bas modu olması ses netliği açısından f/p üründü. Anker kulaklıkları genel olarak iyidir zaten. Yarın gelir büyük ihtimalle gelince deneyimlerimi anlatırım fakat indiirm kalır mı bilemiyorum. Bu bütçe bandında özellik olarak en iyilerinden diyebiliriz.
İndirim biterse diye endişedeyim bende umarım bitmez 🥲

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
Bir çok özelliği gereksiz geldi ucuza benzer ses kalitesi varsa alabilirim
Soundpeats Air ve Capsule modellerine bakabilirsiniz. Onun dışında Anker Soundcore Life Note 3i veya P3 modellerine de bakabilirsiniz. YouTube da Enes Özen'in videoları referans olabilir. İncelemenizi öneririm.

En İyi Cevap
3
3 pro dan geçilir mi?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,814
İsim
Bilal Tepe

Bundan 1k daha ucuza edifier w240nt var incelemesi izledim de baya iyi gibi sence anker mi edifier mi ?

kadirt.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kadir Tuğlacı
Çift sürücüsü var bu açıdan iyi ses kalitesi olarak benzerlerdir diye düşünüyorum belki tiz tarafında edifier daha iyi olabilir. Tasarımı benim pek hoşuma gitmedi yoksa o kulaklık da listemde vardı. Ufak tefek özellikler açısından dolayı ve servis ağının daha iyi olmasından dolayı anker tercih ettim ben yoksa daha ucuza bu kulaklıklar da tercih edilebilir.

ByCrombeR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Yunus
amazonda 1k indirimim var kulaklık ta hoşuma gitti .Sizce anneme amazondan beyazını mı alayım lacivertini mi?

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Umut Şener
Q30 varken alınır mı bilemedim kulakiçi

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
iPhone ile nasıl çalışıyor acaba. Uyumlu mu tam
Ben iphone 15 ile kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım şu ana kadar bir kopma vs. olmuyor. Uygulaması üzerinden her şeyi ayarlayabiliyorum. Uygulamasını bile bir kaç ayar yaptıktan sonra açmadım diyebilirim. Mikrofon performansını baya beğendim. Bağlantısı da 1-2 saniye sürüyor kulaklığı çıkardıktan sonra 2 saniye de falan kendi kendine bağlanıyor. Şarj süresinden de memnunum. Başka bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

ChristianSerratos

80+ Bronze
Son düzenleme:

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
Liberty 3 olanını kullanıyorum. Burak Şolt ile de bir çok kez yazıştık bu kulaklık hakkında. Videolarında liberty 3 , liberty 4 ve jabra 75t ile hepsini ayırıyor. Hepsi birbirinden güzel. 3 olanda bağlantı kesilmeleri var sadece. 4 olanda da 3 de olandaki gibi basslar biraz az değil. bir tık daha fazla ve tizler bir tık azaltılmış. Tam dengelenmiş gözüküyor. Noise Canceling de 3 te işini yapıyor ama ilk kullandığım gibi değil. Mikrofon delikleri tıkalı diyeceğim fakat tertemiz. Hatta emin olmak için geçen ay temizledim. Yine de arada sanki çalışmıyormuş gibi geliyor.
hocam jabra elite 7 active kullanıyorum onunla bunun arasında geçmeye değer bir fark olur mu kulaklıktan memnunum fakat fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum ancsi de zayıf geliyor, ses kalitesi açısından değişiklik olur mu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,860
Üyeler
147,028
Son üye
Ozzyy245
Top Bottom