Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Anker Soundcore Liberty 4 NC - 2499₺

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
OZAN TANKUŞ
hocam jabra elite 7 active kullanıyorum onunla bunun arasında geçmeye değer bir fark olur mu kulaklıktan memnunum fakat fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum ancsi de zayıf geliyor, ses kalitesi açısından değişiklik olur mu
Benim arkadaşta ki olan kulaklık modeli. Denedim. Dağlar kadar fark yok fakat netlik bakımından biraz daha iyi liberty 3. ANC sini test etmemiştim açıkcası pasif gürültü önlemesi pek işe yaramamıştı. Ama libertinin hem pasif hem anc si ikisi bir daha iyi iş çıkartıyor. Basslar hemen hemen aynı gibi. Değişmeye deymez. Bire bir aynı arkadaşım Beats'in kulak içisini aldı. Aralarında belki yüzde 3-5 farkla basslar beatsin daha iyi. Netlik aynı. tek farkı beats, libertyden 300 tl daha ucuzdu. Beats'in bassları bir tık daha vurguluydu o kadar. Geri kalan özellikleri bire bir aynıydı. Yaklaşık 45 dk bütün müzik türlerini denedim.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,039
İsim
Bilal Tepe
Hocam o kulaklık kağıt üstünde de özellik bakımından da bunun üstünde bunun bass lar daha iyi sadece 4 nc de aşağıdaki videolar referans olabilir size
2700e 1 aylık 2.el yakında buldum düz 4 modeli ama değer mi onu düşünüyorum hocam

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,039
İsim
Bilal Tepe
Ses için edifier w240nt öneriyor bu kanal sordum bizzat edifier w240nt almayı düşünüyorum
Hocam o kulaklık kağıt üstünde de özellik bakımından da bunun üstünde bunun bass lar daha iyi sadece 4 nc de aşağıdaki videolar referans olabilir size
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alan arkadaşlara müzik için alıyorlar ise edifier w240tn öneririm keza incelemesini yapan yayıncı da bunu söyledi baktığımda hem 1750tl ve daha ucuz hem anker 4 nc den daha iyi ses kalitesi mevcut (yüksek ses ve bass seven anker alsin ama müzik Spotify için edifier alın çift sürücülü çünkü )

KAPTANN

80+

Anker Soundcore Liberty 4 NC TWS Bluetooth 5.3 Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Önleme - LDAC ve Hi-Res Wireless Sertifikalı - A3947 - Kadife Siyahı (Anker Türkiye Garantili)​

Merhaba hocam,
Anker Soundcore Liberty 4 NC vs SoundPEATS Air 4 Pro vs SoundPEATS Capsule3 Pro bunları kıyaslarsak sonuç olur?
Air 4 ile Anker benzer diyorlar ama. Mikrofon>Müzik olarak gidiyor istediğim özellik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İptal ettim Soundpeats Air4 almaya karar verdim.

Neden iptal ettiniz ?

Son düzenleme:
Top Bottom