Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Anker Soundcore Life Q10i - 369,90 TL

JORG3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Jorge
Parayı hepsipay den çekmeyi diyorsan daha hiç denemedim nasıl olsa kullanırım birgün deyip orda bırakıyorum.
Ürünü iptal olan arkadaşlar kuponları kontrol etsinler alt limitsiz 150 TL bide 20 TL kupon gelmiş bana.
Kuponu kullanmak için önce ürünü sepetinize ekleyin sonra kuponlarım kısmına gidip kuponu bulun ürünlere git yazısına basınca indirim görünüyor.
Eyvallah hocam bana da 150lik kupon tanımlamışlar. hiç haberimiz yok. sen yazmasan boşa gidecekti (y)

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.
Ben bu kulaklığı aldım iptal edildi ve THH başvurmuştum. Sonuç bugün geldi ve kazanmışım ama nedense HB ye kulaklığımı ver desem mi bilemiyorum. Tekrar iptal davası açıp iyice uğraştırır mı acaba bunlar beni.

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
ada yalın
Aşırı iyi alın 2 sene önce aldım pedleri açıldı az garantiye yolladım pad felan değiştirmişler di. 2 senede 0 arıza vardı jarzı aşırı iyi gidiyor tavsiye ederim.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,633
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Aşırı iyi alın 2 sene önce aldım pedleri açıldı az garantiye yolladım pad felan değiştirmişler di. 2 senede 0 arıza vardı jarzı aşırı iyi gidiyor tavsiye ederim.
Göndermeden talep edince de gönderiyolar. Kronik sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
Garanti olmsa da değişiklik oluyor mu? Ürünü nereye göndermiştiniz bir de acaba?

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Sinan İ.
Benim öyle ses kasıcak oyunlarla işim yok , müzik desen çok dinlemiyorum alsam heralde yeğenime falan hediye ederim o yüzden pek uğraşmak istemiyorum kafa ağrıtmasınlar diye.
Alırken de niyetim yeğenime hediye etmekti zaten fiyatının bu kadar çok ucuz olduğunu bile geç fark ettim. Alayım kargoya verilmeden sorarım beğenmezse iptal ederim diye düşünürken olay nerelere geldi.
Ben uğraşmazdım da arka arkaya pişkin pişkin ürünlerimi iptal etmeleri canımı sıktı daha 3 tane THH sonucu bekliyorum N11 ve HB den.

Top Bottom