Neler Yeni

Anker Soundcore R50i alınır mı

pallass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Pallass
3 gün önce kardeşime ve kendime aldım. Geri vercem kendikimi. Ses kalitesi cok iyi ama dip ses olayı sinir bozucu. Kardesimde de var ayni sorun ama o önceden qcy t13 kullandığı için bana normal geldi dedi.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
anker r50i alacaktım sonra qyc ht05i duydum onu kurcaladım daha sonrada yine qycnin karşılaştırma videolarından qyc t13 anc modelini görüp t13 ancyi aldım aşırı memnunum

alyuc

80+
3 gün önce kardeşime ve kendime aldım. Geri vercem kendikimi. Ses kalitesi cok iyi ama dip ses olayı sinir bozucu. Kardesimde de var ayni sorun ama o önceden qcy t13 kullandığı için bana normal geldi dedi.
Hocam r50i almayı düşünüyorum ama kafama takılan şöyle bir soru var cevaplarsan sevinirim.

Bilgisiyara bağlayıp kullanabilir miyim bazı yerlerde Bluetooth kulaklıklarda mikrofon ile kulaklığın aynı anda kullanılamadığı yazıyordu. Örneğin oyundayken discordda seslide konuşabilir miyim?

Hanaz

80+ Silver
Hocam r50i almayı düşünüyorum ama kafama takılan şöyle bir soru var cevaplarsan sevinirim.

Bilgisiyara bağlayıp kullanabilir miyim bazı yerlerde Bluetooth kulaklıklarda mikrofon ile kulaklığın aynı anda kullanılamadığı yazıyordu. Örneğin oyundayken discordda seslide konuşabilir miyim
bende var denemedim bluetooth doungle gelince deneyeyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
912,165
Üyeler
141,545
Son üye
barış44
Top Bottom