Neler Yeni

[ANKET] Flörtten sevgiliye ne zaman geçilebilir?

Flörtten sevgiliye ne zaman geçilebilir?

• Oy kullanan toplam üye
    32

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,242
İsim
Oozdmrsm

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,239
İsim
Ahmet Deniz
Flörtten sevgiliye ne zaman geçilebilir? Hem ankette hem de yorumlarda belirtin lütfen.
hocam aradaki sevgi saygı önemli zaten flörtken sevgili arasında çok bir fark yok gibi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam aradaki sevgi saygı önemli zaten flörtken sevgili arasında çok bir fark yok gibi
Var aslında. Sevgi, saygıdan önemli şeyler var. Sevginin türü önemli. Dopamin sevgisi mi, gerçek sevgi mi? Gelecekte uyum sorunu, sevgi azalması vs. sorunlar...
O yüzden bir anket yapayım dedim forum ne düşünüyor? Aşkın patolojisini anlattığım bir konu yazacağım da.

Kara*

80+ Silver
Çok hard geçmiyorsa max 1 ay. Ay uy utandım modları yaşanırsa 2. 6 Ay işaretleyenler askerlik arkadaşı olarak görüyor galiba :D

Son düzenleme:

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Gri caner isen asla

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,791
İsim
göksel yurtcan
bilmiyorum hiç flörtü olmadı

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,250
İsim
Berk Atmaca
Belli bir süre tanımak ve o süre dahilinde adlandırmak ilişkiyi saçma bence. Benim şuanki ilişkimde senden hoşlanıyorum vs bile demeden başlayan ve devam ettirdiğim bir şey. Bakışıyorduk ve kahve içelim dedim kabul etti. Böyle flörtleşmeye başladık 1 hafta geçtikten sonra sevgilim diyebileceğim kıvamdaydık. Bu sen ve partnerinle ilgili bir mesele. Bir önceki ilişkimde yaklaşık 2 ay flört ettikten sonra ilişkiye başladık. Hani bir kalıba sığdırmak saçma olur ama ortalama sorarsan bence 2-3 hafta bandında.

Top Bottom