Neler Yeni

[ANKET] İngilizce biliyor musunuz?

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,286
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
B2+. İngilizce konuşulan herhangi bir ülkede günlük bütün işlerimi halledip araştırma sorumluluklarını İngilizce makalelerden yapabiliyorum.

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Yabancı biriyle çok sofistike kelimeler kullanmadığı sürece anlaşabiliyorum, konuşarak daha zor oluyor ama yazışarak biraz daha rahat ediyorum. B2 olduğumu düşünüyorum ama bu sadece benim fikrim

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
-İngilizce biliyor musun?
+ Eh işte, derdimi anlatacak kadar.
-Derdin ne?
+İngilizce bilmiyorum.

Anket soruları:

İngilizceyi orta ve iyi derece biliyorumİngilizceyi düşük seviye biliyorum
Seviyenizi tanımlar mısınız? Örneğin: Altyazısız İngilizce videoları izler, kavrar ve hakkında konuşabilirimSeviyenizi tanımlar mısınız? Örneğin: "Basit cümleler ile iletişim kurabilirim." veya "Bir konu üstünde sohbet edebilirim ama makale okuyamam."
İngilizce öğrenirken yaşadığınız zorlukları tanımlar mısınız?İngilizcenizi geliştirmek için çalışma yapıyor musunuz? Yapmıyorsanız nedeni nedir? Zorluklardan ötürü mü, ne gibi zorluklar? Yapıyorsanız süreç hakkında bilgi verebilir misiniz? Sizi zorlayan şeyler var mı?
İngilizce öğrenirken size faydası olan yöntemler nelerdir?İngilizce öğrenmek için çalışma yapıyor iseniz kullandığınız yöntemler nelerdir?
İngilizce dilinde günlük hayatta okuma, yazma, dinleme, konuşma yapıyor musunuz?İngilizce dilinde günlük hayatta okuma, yazma, dinleme, konuşma yapıyor musunuz?
ingilizceyi 7.siniftan 10.sinifa kadar azar azar ogrendim fakat 7.sinifta ingilizce bilgim 0 di ve ozel okula aktarim yaptigim icin hocalar ingilizce konusuyor ve bildigimiz seyleri tekrar islemiyorlardi bu benim ortaokul sonu ve lise basindaki hayatimda ingilizce isimi zorlastirdi , 10.sinifta gelen bir hocayi cok sevdigim icin ve o da bize en iyi sekilde anlamadigimiz yerleri sevdirerek anlattigi icin bakis acim degisti ve cok dusuk olan ingilizce seviyem biraz da olsa artti , 11.sinifa geldigimde ELTIS sinavi ile yurtdisina ciktim ve suanda 2 aydir kanadadayim . Ilk geldigimde dediklerinin bir kismini anlyor ve kisa cevap veriyordum , fakat suan dedikleri cogu seyi anliyorum ve bilmedigim kelime olursa herkes hemen acikliyor bu konuda cok sansliyim , cevap verme konusuna gelicne arkadaslarimla sohbet seviyesine geldim fakat hala zaman araligindan dolayi cok fazla kelime eksigim kaldi bunlari hala telafi etmeye calisiyorum . Ingilizce ogrenmeyi bana ingilizce skills dersi sevdirdi cunku cok fazla konustuk yazdik ve ceviri kullandik bu bana cok katki sagladi fakat 2 ayda ingilizcem asiri derecede artti . Yani zorlukta kalinca insan bir sekilde kendisini gelistiriyor .

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tarzanca seviyesinde biliyorum. Yani ıhsız bir adaya düşsem hiç zorluk çekmem.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Abi niye kimse anket sorularına bağlı kalmıyor? İstediğim cevaplar pek yok.

SynaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Caner Sürdem
-İngilizce biliyor musun?
+ Eh işte, derdimi anlatacak kadar.
-Derdin ne?
+İngilizce bilmiyorum.

Anket soruları:

İngilizceyi orta ve iyi derece biliyorumİngilizceyi düşük seviye biliyorum
Seviyenizi tanımlar mısınız? Örneğin: Altyazısız İngilizce videoları izler, kavrar ve hakkında konuşabilirimSeviyenizi tanımlar mısınız? Örneğin: "Basit cümleler ile iletişim kurabilirim." veya "Bir konu üstünde sohbet edebilirim ama makale okuyamam."
İngilizce öğrenirken yaşadığınız zorlukları tanımlar mısınız?İngilizcenizi geliştirmek için çalışma yapıyor musunuz? Yapmıyorsanız nedeni nedir? Zorluklardan ötürü mü, ne gibi zorluklar? Yapıyorsanız süreç hakkında bilgi verebilir misiniz? Sizi zorlayan şeyler var mı?
İngilizce öğrenirken size faydası olan yöntemler nelerdir?İngilizce öğrenmek için çalışma yapıyor iseniz kullandığınız yöntemler nelerdir?
İngilizce dilinde günlük hayatta okuma, yazma, dinleme, konuşma yapıyor musunuz?İngilizce dilinde günlük hayatta okuma, yazma, dinleme, konuşma yapıyor musunuz?
Bir konu üzerinde basic sohbet edebilirim ama makale okuyamam. Kursta B1 sınavını geçtim B2 kuruna başlayacağım.

prmdmnn

80+ Bronze
Abi niye kimse anket sorularına bağlı kalmıyor? İstediğim cevaplar pek yok.
Öyleyse şöyle cevap vereyim. Konuşmam çok iyi olmasa da bile makaleleri iyi anlayabiliyorum. Şu anda İngilizce konuşmayı öğrenmek için Duolingo'yu kullanıyorum. Genellikle İngilizce videolar seyrediyorum ve çoğu denilen şeyleri anlayabiliyorum.

Golf 4 R32

80+ Silver
Seviyenizi tanımlar mısınız? Örneğin: "Basit cümleler ile iletişim kurabilirim." veya "Bir konu üstünde sohbet edebilirim ama makale okuyamam."
Basit cümle kurarak iletişim kurabilirim ufak tefek hatalar ile.
İngilizcenizi geliştirmek için çalışma yapıyor musunuz? Yapmıyorsanız nedeni nedir? Zorluklardan ötürü mü, ne gibi zorluklar? Yapıyorsanız süreç hakkında bilgi verebilir misiniz? Sizi zorlayan şeyler var mı?
Hiç çalışmıyorum zaten yks zamanım o yüzden ingilizce aklıma bile gelmiyor.
İngilizce dilinde günlük hayatta okuma, yazma, dinleme, konuşma yapıyor musunuz?
Yok(Hayır)

Top Bottom