Neler Yeni

Anksiyetem mi var acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Gorunemzoldum
Dershanede sürekli tikaniyorum nefes alamıyor gibi oluyorum ama mesela derste mola verildiginde veya tenefus olduğunda normale dönüyorum sessizlik olunca nefes alamıyorum sanki sürekli nefes alıyor gibi hissediyorum nedeni nedir yaşayan varmı anksiyetem mi var acaba arkadaş ortaminda böyle değilim farklı biri oldugu zaman kitleniyorum garip bir şekilde kendimi ifade edemiyoruk

Golf 4 R32

80+ Silver
Sanki herkes seni izliyormuş gibi düşünüyor olabilir misin? Anksiyeten var bu dershanedeki öğrencilerle yakınlaşmaya başlayınca düzelir ancak. Biraz da kendini toplarlamaya çalış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Gorunemzoldum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanki herkes seni izliyormuş gibi düşünüyor olabilir misin? Anksiyeten var bu dershanedeki öğrencilerle yakınlaşmaya başlayınca düzelir ancak. Biraz da kendini toplarlamaya çalış.
Hocam zaten kucuklukten itibaren böyleyim ortaokul da felan boyleydim ama sıkıntım yoktu ders felan dinleyebiliyordum şimdi ders dinleyemez hale geldim çok zor iş

Riqel

80+
profesyonel birine danisman gerekiyor, yanlis yonlendirme yapabilir diger insanlar.
nefes egzersizleri deneyebilirsin kendince.

Techno08

80+ Gold
Bende de aynısı var panik atak bu. Arkadaşların dediği gibi nefes egzersizi yap ve bu durumu düşünmemeye çalış kendini o ortamdaurahat hissetmediğin için böyle oluyor alıştığı zaman düzelir diye düşünüyorum ama bir uzmandan yardım alman senin için iyi olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Gorunemzoldum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de aynısı var panik atak bu. Arkadaşların dediği gibi nefes egzersizi yap ve bu durumu düşünmemeye çalış kendini o ortamdaurahat hissetmediğin için böyle oluyor alıştığı zaman düzelir diye düşünüyorum ama bir uzmandan yardım alman senin için iyi olabilir
İnşallah hocam psikolog veya psikiyatriste gorukmem gerek galiba

Techno08

80+ Gold
İnşallah hocam psikolog veya psikiyatriste gorukmem gerek galiba

Psikiyatristten ziyade psikoloğa gitmenizi tavsiye ederim çünkü panik atak ilaç tedavisi değil verdikleri ilaçlar çok ağır. Konuşarak halledilebilecek bir problem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,258
İsim
Murat Orhan
Dershanede sürekli tikaniyorum nefes alamıyor gibi oluyorum ama mesela derste mola verildiginde veya tenefus olduğunda normale dönüyorum sessizlik olunca nefes alamıyorum sanki sürekli nefes alıyor gibi hissediyorum nedeni nedir yaşayan varmı anksiyetem mi var acaba arkadaş ortaminda böyle değilim farklı biri oldugu zaman kitleniyorum garip bir şekilde kendimi ifade edemiyoruk
Anksiyete böyle bir şey değil. Tssb gibi seninki. Bende anksiyete var oradan biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Psikiyatristten ziyade psikoloğa gitmenizi tavsiye ederim çünkü panik atak ilaç tedavisi değil verdikleri ilaçlar çok ağır. Konuşarak halledilebilecek bir problem.
Çok ağır ilaçlar vermiyorlar en fazla citol veya paxil verir. Bu arkadssin anlattigina gore konusarak cozulemeyecek bir duruma gelmis.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,930
Üyeler
152,148
Son üye
bekir_eker
Top Bottom