Neler Yeni

Annem babam çok kavga ediyorlar nasıl sakınırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Berke Demir
Adam ne diyor sen ne diyorsun adamın halinden azıcıkta olsa anlamaya çalış empati fln bilirsin belki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde ailem 2 3 yıl öncesine kadar senin dediğin durumlara geldi ama babam sonradan nasılsa belki yaşlandığından belki böbrek rahatsızlığından daha hoş görüyle yaklaşan birisi oldu ama bu seferde Annem daha kötü birisi oldu 2 kere boşanma davası açıldı ikisindede annem evden gitti şimdilik tıkırında yaşıyoruz ama sorunlar bitmiyor gene o buna şunu demiş şu buna şunu demiş gibi küçükte olsa tartışmalar çıktıği oluyor gene sana tavsiyem onları yatıştırmaya çalış gerekirse bağır kardeşinin ne kadar üzüldüğünü milletin çorbasından bizene fln de umarım güzel günlere kavuşursun forumdaki lay lay lom tafyaya aldırma üst tarafta 1 2 boş yapan gördüm.
Çok iyi anlıyorum empati yapmama gerek yok çünkü aynı durumu ben de yaşadım ama hiç umrumda olmadı keyfime baktım

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,519
İsim
Taha yücel
Benimde annemle babam ediyor sonrw barışıyorlar ama ben üzülüyorum ama onlar kavga ederken film izler gibi izliyorum drama filmi gibi

-CrawL

80+ Gold
Arkadaşlar annem babam yine kavga ettiler babam anneme küfürler ediyor saldırıyor ben 15 yaşındayım benden 2 yaş küçük kardeşim ağlıyor artık bıktım ruh hastası olmak üzereyim kilitlendim çıkmaza girdim ne yapacağımıza bilemiyorum bizim akrabalar evimi zi huzursuz ediyor dedikodu onun bunun lafı bizim evi huzursuz ediyor hep akrabalar yüzünden yani babama bir şey yapacağım diye o kadar korkuyorum ki annem babam o kadar tartıştılar ki şoka girdim açıkçası o ona laf atıyor o haksızmıyım diyor evden bu kavgalardan uzaklaşmak istiyorum onuda yapamıyorum kendime hakim olamıyorum bu iş boşanmaya kadar uzayacak gibi duruyor valla birincisi Allaha bıraktım artık elimden de bir şey gelmiyor Allahınızı severseniz bana bir yol gösterin kendime hakim olamayacağım diye o kadar korkuyorum ki
Bizim evdede aynı durum hergün kavga kavgasız gün yok artık babamın yüzünü bile görmek istemiyorum iftarı bile odamda yapıyorum gerçekten kötü bir durum.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
Sorunu yaşayan bir tanıdığım vardı akrabalar aile içine karışınca sonu boşanmaya kadar gitti. Senin yapabileceğin bir yerlere başvurmak eş arası tartışmalar için internette bunu araştır yoksa sizin sonunuz maalesef çok kötü olur kardeşine de söyle ağlamasın yani sözle değil normal bir şekilde anlat yoksa ilerde hayatında her zaman hatırlıcak ve babana kin beslicek

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Anne ve babanla konuş bu iş böyle olmaz de ciddiyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada o aralarını bozan akrabalarla konuş yapmayın ev huzuru bozuluyor de (ciddiyim)

Top Bottom