Neler Yeni

🔥İndirim Antin kuntin Nike blazer indirimleri

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bugün itibariyle superstep yaz sonu indirimleri başladı birçok markada indirim var en çok düşenler balzerlar oldu numarası olan tüm modelleri linkliyorum en çok beğendiğim bu

Son düzenleme:

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Burak
fiyatları iyi olsa da almanızı tavsiye etmem.Giymesi,çıkarması eziyet

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yenı lumberjack aldım yakında magaza var gıdıp bıtane baksammıkı
Kalıbına bakmak için gidilir hocam fiyatlar çok iyi kaçırmayın 42 giyiyorum ayağım hafif taraklı dün curt vision mid aldım herkes 1-2 numara büyük alın diyordu bulamadım 42.5 aldım keşke mağazada deneme inkanım olsa

Gurkanpiro

80+ Gold
Kalıbına bakın hocam fiyatlar çok iyi kaçırmayın 42 giyiyorum ayağım hafif taraklı dün curt vision mid aldım herkes 1-2 numara büyük diyordu bulamadım 42.5 aldım keşke imkanım olsada mağazada denesem
valla konyada var bitane usenmesem gıder bakarımda blazerların gıyımı zulüm diyolar gozum korkuyor

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla konyada var bitane usenmesem gıder bakarımda blazerların gıyımı zulüm diyolar gozum korkuyor
Ben her seferinde sımsıkı bağcıklı ayakkabıya keratayla zorlayan biri olarak o zulümü hep yaşıyorum bağcık çok uğraştırıyor diye bir kez hafif bol olacak şekilde bağlarım hem jordanlarım hem sneakerlar arkasında hep eziklik olur blazerlar gözüme yumuşak gözüküyor üst bağcıklar gevşetilirse rahat giyilip çıkarılır bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Bora Yilmaz
hocam giymesini sallayın da bu ayakkabı rahat mı converse gibi ayak mayak bırakmıyorsa söyleyin

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Burak

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Doğukan
hayatımda giydiğim en konforsuz en hava almayan ayakkabı tamamen bir işkence

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
Oğuz
Çok rahat gelmeme sebebi düz taban ve kaykay ayakkabısı olması.

rawest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Soyguç
fiyatları 3 4 aydır böyle bu arada blazerların superstep'de ben kullanıyorum memnunum çıkarması giymesi çok kolay değil ama aşırıda zor değil

Top Bottom