Neler Yeni

Antivirus programı satın alınmalımı ?

Aykut D.

80+ Gold
Senelerdir pc kullanırım virüs sorunu yaşamadım genelde windows defender yeterli oldu fakat biraz araştırdım ve windows defender zayıf bir korumaymış sizce antivirüs satın almalı mıyım? Yoksa windows defender devammı?

Antivirus önerir misiniz??

Shourd

80+ Silver
bence eğer öyle korsan oyun film gibi şeyler kulanmıyorsanız öyle şüpheli şeyler indirmiyosanız pek gerek yok ama yüklerseniz iyi olur önerim kaspersky bitdefender bitdefenderdan emin değilim ama kaspersky ücretsiz versiyonu var

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Senelerdir pc kullanırım virüs sorunu yaşamadım genelde windows defender yeterli oldu fakat biraz araştırdım ve windows defender zayıf bir korumaymış sizce antivirüs satın almalı mıyım? Yoksa windows defender devammı?

Antivirus önerir misiniz??
bir ara bende o düşüncelere daldım, bence en iyi antivirüs biziz. güvenmediğimiz sitelere girmediğimiz linklere basmadığımız ve uygulamaları indirmediğimiz sürece + crack program & oyunlar. bir sorun olmuyor. yine de tarayıcada gezerken eklenti olarak guard.io'yu ve ublock origin'i tavsiye ederim. ublock origin aynı zamanda bir ad block. eğer indirime denk gelirsen geçen sene çok avantajlı kaspersky paketi vardı onu alabilirsin geçen sene fiyatı resmen bedavaydı yine de almadım gerek duymadım.

Aykut D.

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence eğer öyle korsan oyun film gibi şeyler kulanmıyorsanız öyle şüpheli şeyler indirmiyosanız pek gerek yok ama yüklerseniz iyi olur önerim kaspersky bitdefender bitdefenderdan emin değilim ama kaspersky ücretsiz versiyonu var
Torrent v.b isim olmaz genelde fakat bugün bugün az kalsin virüs bulastiriyordum sorunu deneme sürümü bitdefender ile çözdüm W defender bir ise yaramadı .
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir ara bende o düşüncelere daldım, bence en iyi antivirüs biziz. güvenmediğimiz sitelere girmediğimiz linklere basmadığımız ve uygulamaları indirmediğimiz sürece + crack program & oyunlar. bir sorun olmuyor. yine de tarayıcada gezerken eklenti olarak guard.io'yu ve ublock origin'i tavsiye ederim. ublock origin aynı zamanda bir ad block. eğer indirime denk gelirsen geçen sene çok avantajlı kaspersky paketi vardı onu alabilirsin geçen sene fiyatı resmen bedavaydı yine de almadım gerek duymadım.
Ücretsiz sürüm bitdefender yeterlimidir ?

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Torrent v.b isim olmaz genelde fakat bugün bugün az kalsin virüs bulastiriyordum sorunu deneme sürümü bitdefender ile çözdüm W defender bir ise yaramadı .

ücretsiz sürümü varsa evet. Fakat premium üyelik almadıktan sonra çoğu antivirüs programı bir işe yaramıyor bana göre sadece boşuna ramimi kullanıyor.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Bilinçli kullanıcı isen defender bile olmasa da olur.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Gereksiz

Shourd

80+ Silver

yeterli olur ben kaspersky kulanıyordum iyidi free sürümü bu ayarlarda kulanırsanız iyi olur muhtemelen ama dediğim gibi öyle şeylerle uğraşmıyosan gereksiz

Aykut D.

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı

Aykut D.

80+ Gold
Babam tv servisi dostundan aldığı bir panel ile anakart yazılımı vardı yazılımı kurcalarken defender uyarı verdi bi süre gitmedi uyarı falan defender bas edemiyor bit defender ile çözdüm . Yazılım dosyalarına nasıl olmuşsa virüs girmiş.

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Alihan YILMAZ
Hesabımı çaldırdım diye yeni bir konu açmak istemiyorsanız, önleminizi alacaksınız.

Mertcetinkaya06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Mert çetinkaya
Norton 360 aldım öneririm. Cihazlar pahalı 100-200 bakma hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,858
Üyeler
156,530
Son üye
gezginkenshin
Top Bottom