Neler Yeni

🔥İndirim 🔥AOC 24G4X 180HZ 0.5 MS 4274₺🔥

Greyjor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Rıza İçen
pivotmu daha önemli gecikme süresimi ? :monkahmm:
ben kullanıyorum dostum 24g4x. daha iyi olduğunu düşünmesem tavsiye etmem ayrıca sizi bilemem ama ben pivotsuz bir monitöre bakmam bile hem bu modelde de 1ms gtg var daha ne istiyorsun ki e sporcu mu olacaksın?

Greyjor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Rıza İçen
nası alakası yok o zaman sana şunu diyim pivotun var yazılımcımı olacaksın bazen sordun ya e sportcumu olacaksın diye bende sana ne yazdim tercih meselesi ben tercih etpivot
pivotla sadece yazılımı bağdaştıramazsın ki monitörü koyduğun masayla bile bağdaştırabilirsin pivotu. alçakta veya yüksekte oturuyorsundur ona göre ayarlarsın kafana göre monitörünü. ne kadar dar bakıyorsun...

• Beğen
Reaksiyonlar: Ayan

WhoCares

80+ Gold
pivotla sadece yazılımı bağdaştıramazsın ki monitörü koyduğun masayla bile bağdaştırabilirsin pivotu. alçakta veya yüksekte oturuyorsundur ona göre ayarlarsın kafana göre monitörünü. ne kadar dar bakıyorsun...
sen pivotla asansör özelliğini karıştırıyorsun o zaman :kekw: ee ozaman düşük gecikmeyide e sportla bağdaştıramazsın o zaman ben belki düşük gecikmeli fps oynamayi seviyorum illa e sporcumu olmam gerekiyor ?

Greyjor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Rıza İçen
1ms gtg sana yetmiyorsa ben daha da karışmıyorum o zaman kankam kafana göre takıl:) sen pivotsuz olanı al.

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Fatih Durak

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120