Neler Yeni

AOC 27" 27G2SPU/BK almaya karar verdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Arkadaşlar kaç gündür forumlarda araştıma yapıyordum galiba parasına göre en uygunu bu.
Tek HDR eksik ama o da 6K gibi orta bütçelerde iyi iş görmüyor.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Arkadaşlar kaç gündür forumlarda araştıma yapıyordum galiba parasına göre en uygunu bu.
1 ms (GTG) + 400 nit parlaklık+ HDR 10 . AOC da 1 ms MPRT + 4 ms GTG.
Bu monitörü bir araştır

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Bir sürü bu model ile konu okudum hepsi sorunlu olduğunu söylüyor ama.
Dediğim gibi araştır dedim. Her pahalı şey kaliteli değildir ama kaliteli şey de ucuz değildir.
Amazonda varsa oradan al en azından sıkıntı olursa iade etmesi kolay olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Dediğim gibi araştır dedim. Her pahalı şey kaliteli değildir ama kaliteli şey de ucuz değildir.
Inventus nasıldır hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu forumda da lenovo'nın bahsettiğiniz modelinin 25i 30 olan sürümü var. Herkes kötülüyor yani.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,413
İsim
Kerem Çavuş
Geçen de konu açtın

Dell G2722HS
Hp Omen 780F9E9i
Lenovo ve söylediğin aoc bunlar arasında seçim yap hangisi içine sinerse onu al hepsi de güzel monitör

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Inventus nasıldır hocam?
Oradan da alışveriş yaptım ama iade süreci yaşamadım.
Ya herkes uzman abicim. 500 tane monitör var hepsini kullanmış da herkes iyi kötü yorum yapıyor.
Bisey alacaksan incelemesi var mı, kullananlar memnun mu ona bak.
Ben mesela Asus 2k monitor aldım su an cok memnunum. Parasini hak ediyor. Ama başkası aldiginda ölü piksel çıkabilir başka sorun olabilir. Bu sanstir. Markanın kötü olması anlamına gelmez.
Hangi monitorler arasinda kaldiysan epey e gir teknik karsilastirmasina bak. Sonra monitor resmi sitesinden doğrula. Sonra incelemesini izle. Gibi gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Geçen de konu açtın

Dell G2722HS
Hp Omen 780F9E9i
Lenovo ve söylediğin aoc bunlar arasında seçim yap hangisi içine sinerse onu al hepsi de güzel monitör
HDR'dan ötürü lenovo çekici gelmiyormu değil ama bir sürü yorum okudum ve birkaç video izledim ghosting ve ips glow çok mevcut diyorlar. Aklıma iki sorun geliyor, ya satıcılar ikinci el yada bozuk ürün satıyor yada satıcılar toplu defolu ürün alıp insanlara satıyorlar. Bilemedim iftira atmak istemem ama lenovo iyi gibi durmuyor.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,413
İsim
Kerem Çavuş
HDR'dan ötürü lenovo çekici gelmiyormu değil ama bir sürü yorum okudum ve birkaç video izledim ghosting ve ips glow çok mevcut diyorlar. Aklıma iki sorun geliyor, ya satıcılar ikinci el yada bozuk ürün satıyor yada satıcılar toplu defolu ürün alıp insanlara satıyorlar. Bilemedim iftira atmak istemem ama lenovo iyi gibi durmuyor.
Dell e baktın mı ben neredeyse hiç şikayet görmedim o monitör hakkında , hp için de aynısı geçerli 25 inçi alınabilecek en iyi monitördü hatta

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Dell e baktın mı ben neredeyse hiç şikayet görmedim o monitör hakkında , hp için de aynısı geçerli 25 inçi alınabilecek en iyi monitördü hatta
Hocam HP Omen pahalı ve diğerleri gibi duruyor. Işığı 400 cd, diğlerinden 150 cd fazla. Dell'e bir şey diyemem. Hiç araştırmasını yapmadım.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,413
İsim
Kerem Çavuş
Hocam HP Omen pahalı ve diğerleri gibi duruyor. Işığı 400 cd, diğlerinden 150 cd fazla. Dell'e bir şey diyemem. Hiç araştırmasını yapmadım.
Aocun renk kontrastı iyi fakat 250cd bence düşük bi parlaklık ben 400cd monitörümün yanına 2. monitör olarak 250cd bir monitör koyduğumda ciddi anlamda sıkıntı yaşayıp sattım , dell e de bir bak yorumlara göre alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
At avrat silah
Aocun renk kontrastı iyi fakat 250cd bence düşük bi parlaklık ben 400cd monitörümün yanına 2. monitör olarak 250cd bir monitör koyduğumda ciddi anlamda sıkıntı yaşayıp sattım , dell e de bir bak yorumlara göre alırsın
Ya eğer bana şununla ilgili ışık tutarsanız yani beni aydınlatabilirseniz :D ben bunu alsam daha iyi olur yani?
Ama konstrast oranları çok kötü bunun yani;

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,924
İsim
Emre
Discord
necromancerr
R27i-30 yada G27F2 ikisinede bakabilirsin r27i-30 a ben sahibim şahsen vesa sertifikalı hdr400 var ki buda gerçek hdr demek vesa sertifikası olmayan hdr ler fason

Top Bottom