Neler Yeni

AOC Garanti ölü piksel

Umut_Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
umut eren mutlu
duyduklarıma göre aoc 1 tane bile ölü piksel olursa koşulsuz şartsız değiştiriyormuş doğrumu bu arada C27G1 modelini almak istiyorum C27G2 arasında ne fark var

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Kapan
bilmiyorum ben monitör olarak asus almak istiyordum tuf serisinden sonra bende bunu duymuştum şimdi ne alcamı bilmiyorum kararsız kaldım

Umut_Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
umut eren mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilmiyorum ben monitör olarak Asus almak istiyordum tuf serisinden sonra bende bunu duymuştum şimdi ne alcamı bilmiyorum kararsız kaldım
dün aldım asus tuf gaming vg27vq modeli ölü piksel çıktı asus kabul etmedi yarın iade edecem aklın varsa asus'a bulaşma monitör konusunda

Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Kapan
dün aldım Asus tuf gaming vg27vq modeli ölü piksel çıktı Asus kabul etmedi yarın iade edecem aklın varsa Asus'a bulaşma monitör konusunda
ben kendim gidip mağazadan alcam test etçem ben kargoyta güvenmiom büssürü yere vururlar

Umut_Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
umut eren mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kendim gidip mağazadan alcam test etçem ben kargoyta güvenmiom büssürü yere vururlar
istanbuldan ankaraya 10 kg monitör ezik bile yok kutuda kutunun üstünde monitör resmi olduğu için dikkatli davranıyorlar

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen
duyduklarıma göre aoc 1 tane bile ölü piksel olursa koşulsuz şartsız değiştiriyormuş doğrumu bu arada C27G1 modelini almak istiyorum C27G2 arasında ne fark var
Sadece AOC değil, kanuna göre her firma değişim yapmak zorunda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Yasin ÇAVUŞ
bilmiyorum ben n11 üzerinden aldım daha kullanma fırsatım olmadı üstünden 3-4 hafta geçti ama çıkarsa bir sorun olmayacağını düşünüyorum iade konusunda

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen
bilmiyorum ben n11 üzerinden aldım daha kullanma fırsatım olmadı üstünden 3-4 hafta geçti ama çıkarsa bir sorun olmayacağını düşünüyorum iade konusunda
İade almazlar 3-4 hafta sonra. Sizi servise yönlendirirler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus yapmıyor 5 tane ölü piksel altına bugün reddedildi
O zaman sizi iyi kandırmışlar:

Tüketici Hakem Heyetine gidin, hakkınızı alın.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
İtopya'dan alırken sormuştum sayısı önemli değilmiş herhangi bir koşul yokmuş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,598
Üyeler
142,762
Son üye
katzefeanor
Top Bottom