Neler Yeni

AOC Ölü Piksel Garantisi

Umut_Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
umut eren mutlu
aoc marka monitörlerde ölü piksel garantisi var diyorlar doğrumudur 1 tane bile olsa değiştiriyorlarmış diğer sorum 27g2u alacağım trendyol mu antibiyotikten mi alayım fiyatları aynı

ExploiT

80+ Bronze
olsun veya olmasın mesafeli satış sözleşmesi gereği koşulsuz 14 iş günü iade hakkın var ölü piksel kullanıcı hatası sonucunda oluşan bişey değil trendyol üzerinden almanı öneririm arada böyle bir firma olduğunda sorun yaşamazsın.

samet4747

80+ Platinum
olsun veya olmasın mesafeli satış sözleşmesi gereği koşulsuz 14 iş günü iade hakkın var ölü piksel kullanıcı hatası sonucunda oluşan bişey değil trendyol üzerinden almanı öneririm arada böyle bir firma olduğunda sorun yaşamazsın.
ben n11 den aldım 1 tane var aoc marka alırlar mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Hüseyin
dostum şuan netten bakıyorum gittigidiyorda 1700₺ var ama ölü pixel varmış 1 ile 3 arası adam onları satıyor 1700₺ ye. normal trendyol vs yerlerde fiyat 2000₺ civarı. Monitör işinde hem 1 2 ölü pixel çıkıp geri gönderme stresi var hemde kargonun o monitörü nasıl getirdiği bellideğil. Ben A dan Z ye tüm bileşenleri netten aldım. Aynı şekilde senin gibi 27g2u modelini alacaktım netten almaya gözüm yemedi gittim vatandan 150 200₺ fazla vererek aldım tek ölü pixelde mağazaya götürüp değiştiriliyor 1 ay içinde. Sana da bu yöntemi tavsiye ederim. Monitör netten alınca çok uğraştırıyor.

Umut_Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
umut eren mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum şuan netten bakıyorum gittigidiyorda 1700₺ var ama ölü pixel varmış 1 ile 3 arası adam onları satıyor 1700₺ ye. normal trendyol vs yerlerde fiyat 2000₺ civarı. Monitör işinde hem 1 2 ölü pixel çıkıp geri gönderme sitresi var hemde kargocuların o monitörü nasıl getirdiği belli olmuyor. Ben A dan Z ye tüm bileşenleri netten aldım. Aynı şekilde senin gibi 27g2u modelini alcaktım netten almaya gözüm yemedi gittim vatandan 150 200₺ fazla vererek aldım tek ölü pixelde mağazaya götürüp değiştiriliyor 1 ay içinde. Sana da bu yöntemi tavsiye ederim. Monitör netten alınca çok uğraştırıyor.
zaten 2 hafta önce asus tuf serisi aldım hala uğraşıyorum iade yapacaklar

samet4747

80+ Platinum

Oguz28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Oğuz
Ben itopyadan internet üzerinden Aoc 24g2u modelini aldım ürün geldiğinde ölü piksel testinde tam ortada 3 tane bitişik ölü piksel vardı aşırı göze batıyordu zaten iade talebi oluşturdum fakat malum itopya biraz ağır işliyor netten bende istanbulda olduğum için mağazaya götürdüm müşteri hizmetleri aoc markalarda ölü piksel garantisi var dedi kendim indirimden uygun fiyata aldığım için değişim yaptım neyse ki bunda bi sorun çıkmadı monitörden baya memnumum öneririm ama işte ölü piksel işi şans biraz tabi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende monitör almayı düşünüyorum.Uzun zamandır araştırma içindeyim özellikle firma konusunda.Sinerjiden alırsanız not düşerseniz ölü piksel testi yapıyorlar diye okudum.Oradaki fiyatlara bakabilirsiniz.Çünkü çoğu firma bu tür testleri yapmıyor kutular sıfır olduğu için.Size ölü pikselli ürün gelmesi halinde de çoğunun satış sonrası destekleri maalesef çok kötü.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,143
İsim
Jarvis-M
Asus VG249Q aldım az önce geldi hiçbirşey ygözükmüyor ölü pixele dair

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular