Neler Yeni

Apple macbook air m1 Alınır mı?

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
o iş öyle olmuyor işte.ekran kalitesine pil ömrüne ve apple garantisine veriyoruz.garantisi biten cihaza ekran + alt kasa değişimi yapan başka firma yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkes oyun oynamıyor bu birincisi.ikincisi open core ile kurunca orijinali kadar iyi çalışmıyor.airdrop falan yok.anlamı kalmıyor.macbook varken masaüstüne opencore ile attım.benzemiyor bir şeye.ekran çözünürlüğüne kadar sorun çıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5s 6 ile falan kıysalıyorlar.5s in rakip s4 ün adını ağzına alan yok.s4 ler çöplerde geziyor.büyük telefonlarda zaten pil sorunu yok.
Şuan evde 2010 model macbook pro var androidciye fotoğrafını atsam 2016-2017 de çıktığını düşünür her şey performans değil

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Yazılım programlama
Yazılım için alacaksan M1 işlemcili Macbook alma derim, saçma olur ve pahalı olur. He dersen ben Apple ekosistemi için de yazılım çıkaracağım o zaman alınabilir.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1

OnlyEmreks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre kara
Yazılım için alacaksan M1 işlemcili Macbook alma derim, saçma olur ve pahalı olur. He dersen ben Apple ekosistemi için de yazılım çıkaracağım o zaman alınabilir.
Neden yazılım için m1 almamak mantıklı detaylandırırmısınız şu anda çok mantıklı geliyor bana macos tarafı zaten tek başına yeterli. Birde yeni m1 islemcilerle fiyat performans sağlanmış macbook air m1 10k , macbook pro 16 inc 25k ve bazı yerlerde macbook air geçiyor citli derecede

OnlyEmreks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre kara
Programlamadan kasıt gidip böyle ağır oyunlar yapmayacaksan, öğrencilik içinse M1 + 8GB yeter.
Harici SSD alarak da depolama sıkıntısı yaşamazsınız.
Agir oyublar degilde boyle amongus fall guys gibi animasyon mobil tarafına oyun yapmayı düşünüyorun uygunmudur ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Mehmet Topal
MacOS'a para ödüyorsunuz laptopa değil ki? Windows bir laptop alıp MacOS kurardım.
Kuramazsın laptopların neredeyse %100’üne, MacOS windows veya linux gibi değil. Sadece Apple cihazlar için optimize ediliyor.

Top Bottom