Neler Yeni

Apple macbook air m1 Alınır mı?

OnlyEmreks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre kara
Almayı planlıyorum sizinde önerileriniz var mı bundan daha iyi ?

GarenForWin

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
MacOS'a para ödüyorsunuz laptopa değil ki? Windows bir laptop alıp MacOS kurardım.

54664

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
.
Bütçenize bağlı eğer giriş seviye Air modelinden bahsediyorsanız almanızı önermem çünkü ne depolama ne de RAM yükseltebilirsiniz.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
eğer bütçenin ucu açılmıyorsa giriş seviyesinde bir laptop kesinlikle almayın.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
MacOS'a para ödüyorsunuz laptopa değil ki? Windows bir laptop alıp MacOS kurardım.
apple cihazların pil ömrü windows cihazların neredeyse hiç birinde yok. ilginç bir şekilde telefonlarda pili az gider diye bildiğimiz apple, iş bilgisayara gelince çok uzun pil ömrü sunuyor. neredeyse bir telefon kadar giden pil ömrü var.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Amacın ne? Niçin kullanılacak?

GarenForWin

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
apple cihazların pil ömrü windows cihazların neredeyse hiç birinde yok. ilginç bir şekilde telefonlarda pili az gider diye bildiğimiz apple, iş bilgisayara gelince çok uzun pil ömrü sunuyor. neredeyse bir telefon kadar giden pil ömrü var.
Evet pil ömrü konusunda haklısınız ama oyun için rezalet. Open Core ile çift işletim sistemi kullanmak çok daha mantıklı. Ben şahsen öyle yapardım.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Evet pil ömrü konusunda haklısınız ama oyun için rezalet. Open Core ile çift işletim sistemi kullanmak çok daha mantıklı. Ben şahsen öyle yapardım.
adamların oyun bilgisayarı olma ile ilgili hiç bir iddiaları yok ki. konuda da oyun için olduğu belirtilmemiş. eğer iş veya okul bilgisayarı olarak kullanılacak, oyun oynanmayacaksa apple daha mantıklı oluyor.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
O iphone şarjı hızlı bitiyo diyenler iphone 5s de kalmış galiba iphone 12 pro max diğer telefonların yarısı kadar batarya ile 10 saat tam kullanım netflix , oyun vb. Gidiyo

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
o iş öyle olmuyor işte.ekran kalitesine pil ömrüne ve apple garantisine veriyoruz.garantisi biten cihaza ekran + alt kasa değişimi yapan başka firma yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkes oyun oynamıyor bu birincisi.ikincisi open core ile kurunca orijinali kadar iyi çalışmıyor.airdrop falan yok.anlamı kalmıyor.macbook varken masaüstüne opencore ile attım.benzemiyor bir şeye.ekran çözünürlüğüne kadar sorun çıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O iphone şarjı hızlı bitiyo diyenler iphone 5s de kalmış galiba iphone 12 pro max diğer telefonların yarısı kadar batarya ile 10 saat tam kullanım netflix , oyun vb. Gidiyo
5s 6 ile falan kıysalıyorlar.5s in rakip s4 ün adını ağzına alan yok.s4 ler çöplerde geziyor.büyük telefonlarda zaten pil sorunu yok.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
garantisi biten cihaza ekran + alt kasa değişimi yapan başka firma yok.
genelde diğer firmalar garanti varken de değiştirmiyor :D lenovo laptopum vardı, ekran bir anda karardı. yazılar gözüküyor ama arka ışık yok. garantiye gönderdim darbeye bağlı kullanıcı hatası diye yapmadılar. halbuki bırak düşürmeyi, kapağını bile hızlı kapatmamıştım o güne kadar.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Almayı planlıyorum sizinde önerileriniz var mı bundan daha iyi ?
eğer oyun oynamıyorsanız.windowsta çalışan özel bir uygulama yoksa kesinlikle tavsiye ederim.aldıktan sonra şu ana kadar bilgisayar kullanmamışım dersiniz.m1 kesinlikle öneririm.render için de çok güçlüler.

Top Bottom