Neler Yeni

Öneri Apple Watch 8 45mm kılıf önerisi

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Bütçe
500

Bu ürünü istiyordum fakat şu anda stoklarda yok. Kaba durmayan, şık bir kılıf arıyorum. Kaliteli olması da tercihimdir.

şahin doğan

80+ Platinum

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz

Red.Apple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
RedApple
Merhaba, bu kılıflardan kullanan var mı, saati kalınlaştırıyor mu, yani görünüme pek etki ediyormu acaba.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Merhaba, bu kılıflardan kullanan var mı, saati kalınlaştırıyor mu, yani görünüme pek etki ediyormu acaba.
Ben de dün saati satın aldım. Titizliğimden ötürü bu tarz koruyucu ürünler arıyorum. Ek olarak kayış önerilerine de açığım.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Hocam eger sikiyor iseniz bileginize bu tur koruyucularin alt duz kismi bir sureden sonra acitma yapiyor, bende ultra kullaniyorum bir sure kilifli bir sekilde kullandim hem daha kaba hemde sonradan agrima yapmaya basladigi icin kullanmayi biraktim.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Hocam eger sikiyor iseniz bileginize bu tur koruyucularin alt duz kismi bir sureden sonra acitma yapiyor, bende ultra kullaniyorum bir sure kilifli bir sekilde kullandim hem daha kaba hemde sonradan agrima yapmaya basladigi icin kullanmayi biraktim.
Hocam kılıf mı ekran koruyucu mu önerirsiniz? Kordon da önerebilir misiniz? Bir de bunları nereden temin edebilirim?

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Hocam kılıf mı ekran koruyucu mu önerirsiniz? Kordon da önerebilir misiniz? Bir de bunları nereden temin edebilirim?
Hocam ben ekran koruyucu öneririm fakat gidipte kalitesiz ekran koruyucu almayin dokunmatigi o kadar iyi calismamaya basliyor. Hocam turkiyede yasamadigim icin piyasa hakkinda bir bilgim yok ondan dolayi öneremeyecegim kordon.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Hocam ben ekran koruyucu öneririm fakat gidipte kalitesiz ekran koruyucu almayin dokunmatigi o kadar iyi calismamaya basliyor. Hocam turkiyede yasamadigim icin piyasa hakkinda bir bilgim yok ondan dolayi öneremeyecegim kordon.
Dünden beri ideal bir ürün bulamadım. Bulsam da yorumları iyi değil. Ne yapacağım bilmiyorum.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Dünden beri ideal bir ürün bulamadım. Bulsam da yorumları iyi değil. Ne yapacağım bilmiyorum.
Hocam ben korumasiz kullaniyorum, böylede kullanabilirsiniz. Ultra buyuk bir saat oldugu icin ustune eklenti koyuncu daha cok kaba duruyor onuda sevmedigim icin bir seyler takmiyorum ben.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Aziz
Hocam ben korumasiz kullaniyorum, böylede kullanabilirsiniz. Ultra buyuk bir saat oldugu icin ustune eklenti koyuncu daha cok kaba duruyor onuda sevmedigim icin bir seyler takmiyorum ben.
Haklısınız hocam fakat ekonomik şartlardan ötürü öyle bir riske girişemem :) Yine de bilgileriniz için teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,288
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom