Neler Yeni

Apple watchım ne kadar eder ?

Merhaba elimde Apple Watch 42mm series 1 Akıllı saat var hiçbir sorunu yok kozmetik de güzel sizce ne kadar eder kutusu yok şarj aleti ve şarj standı var 1300₺ koyucam dolapta letgoda uygun iyi mi sizce

Ekler

• IMG_3106.png
    IMG_3106.png
    3.9 MB · Hit: 46
  • IMG_3140.jpeg
    IMG_3140.jpeg
    1.2 MB · Hit: 45

Bünyamina

80+ Gold
Merhaba elimde Apple Watch 42mm series 1 Akıllı saat var hiçbir sorunu yok kozmetik de güzel sizce ne kadar eder kutusu yok şarj aleti ve şarj standı var 1300₺ koyucam dolapta letgoda uygun iyi mi sizce
Uygun tabi ki de biraz daha iyi fiyata gidebilir.

Bünyamina

80+ Gold
Hocam en son 1000 TL'ye zaten ineceğim yani temiz saat kozmetikle sorunu yok yani sana da satabilirim
İyi fiyat derken fazla bir fiyata satılabileceğini düşünüyorum. Teşekkür ederim bende de 38m si var aktif kullanıyorum.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Normalde güncelleme almayan Apple watch beş para etmez ama eminim sırf Apple diye 1000-1500TL civarları verenler çıkar onlara satarsın 😀

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Normalde güncelleme almayan Apple watch beş para etmez ama eminim sırf Apple diye 1000-1500TL civarları verenler çıkar onlara satarsın 😀
evet güncelleme almıyor ama bence yinede kulanılır donma takılma yok hocam parası çok olmayan alır olanda yeni serileri alır zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi fiyat derken fazla bir fiyata satılabileceğini düşünüyorum. Teşekkür ederim bende de 38m si var aktif kullanıyorum.
Öyle diyorsun ben yanlış anladım hocam 😂 bende nakite ihtiyacım var diye baya düşürdüm fiyatı 1500 e satıcam temiz çünkü karar değiştirdim

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
evet güncelleme almıyor ama bence yinede kulanılır donma takılma yok hocam parası çok olmayan alır olanda yeni serileri alır zaten

Öyle diyorsun ben yanlış anladım hocam 😂 bende nakite ihtiyacım var diye baya düşürdüm fiyatı 1500 e satıcam temiz çünkü karar değiştirdim
Bildiğim kadarıyla yeni iOS sürümlü iPhone eski sürümde kalan saatle eşleşmiyor. Tam tersi de aynı şekilde. O konu sıkıntılı ama onu aşma yolu varsa neden olmasın 😀

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla yeni iOS sürümlü iPhone eski sürümde kalan saatle eşleşmiyor. Tam tersi de aynı şekilde. O konu sıkıntılı ama onu aşma yolu varsa neden olmasın 😀
Valla çok bilmiyorum olabilir ama iphone 6 7 kulananlara oluyor benim iphone 7ye bağlandı iphone 11e de oluyor ülkede herkes iphone 14 kullanmıyor yani 😂

Bünyamina

80+ Gold
Daha çıkmamış olan 16 17 de bu olay gelebilir belki. 13 de yok sanmıyorum 14 15 de de olacağını. Emin misin nereden duydun ki bu bilgiyi ?

Son düzenleme:
Daha çıkmamış olan 16 17 de bu olay gelebilir belki. 13 de de yok sanmıyorum 14 15 de de olacağını. Emin misin nereden duydun ki bu bilgiyi ?
İphone 11 de oluyor eşleşme vs ablam kullandı ama diğerlerini bilmiyorum hocam çok paran yoksa alınır yani güzel saat bence

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Daha çıkmamış olan 16 17 de bu olay gelebilir belki. 13 de de yok sanmıyorum 14 15 de de olacağını. Emin misin nereden duydun ki bu bilgiyi ?
Her WatchOS sürümünün bir iOS karşılığı var. Telefonunun iOS sürümü o iOS karşılığından eski ise saat bağlanmıyor. Bildiğim kadarıyla tersi de geçerli ama ilk nesil saate iPhone 13 bağlıyorum diyorsanız tersi belki geçerli değildir 😅

Telefondan çok iOS sürümü ile alakalı. iOS 17 yüklenmiş bir iPhone 11 ile çalışmaz büyük ihtimalle. Ama eski cihazlar iPhone 6 falan olur neden olmasın 😀

Her WatchOS sürümünün bir iOS karşılığı var. Telefonunun iOS sürümü o iOS karşılığından eski ise saat bağlanmıyor. Bildiğim kadarıyla tersi de geçerli ama ilk nesil saate iPhone 13 bağlıyorum diyorsanız tersi belki geçerli değildir 😅
Doğrudur valla eski sürüm kullananlara gider her türlü satılırda yazan yok dolaba vs koydum inşallah satıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,777
Üyeler
142,174
Son üye
Mustafa81
Top Bottom