Neler Yeni

Araba önerisi 1.3 milyona 2.el

Emir818.

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben arabalardan zerre anlamam. Ama o kadar param olsa Togg alırdım. Gelecekte Togg çok büyük bir araç olacak. Blokzincir, akıllı kent, network gibi birçok özeliği olacak.
Suv almıcam hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben arabalardan zerre anlamam. Ama o kadar param olsa Togg alırdım. Gelecekte Togg çok büyük bir araç olacak. Blokzincir, akıllı kent, network gibi birçok özeliği olacak.
Togg alınmaz bence ekranı falan kasıyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
alınmaz bence ekranı falan kasıyor
Araç hakkında teknik bilgiye sahip değilim. Ama gelecekte çok iyi yerlere gelecek. Instagram hesabında Togg akıllı kent planının videoları vardı. Togg, AVAX (bir kripto para ve blokzincir yapısı) ile entegre çalışacak. Örneğin yolda kalan bir Togg gördünüz. Kendi Togg'unuzdan ona enerji paylaştınız. Hop sizin cebinize AVAX gönderilecek. Bu sadece bir şey.
O paraya elektrikli araba alıyorsun.

Receb İvedik

80+ Bronze
temiz istiyorsanız passat , mondeo vs onerebilirim . eğer çok temiz olmasın duruşu vs olsun diyorsanız f30 , bulunursa 1.4 tfsi A4

Mert

80+ Silver
Kesinlikle 308 alırım.

Receb İvedik

80+ Bronze
bütçe yetse ben a4 alırdım matrix farlı olanları gerçekten çok güzel duruyor 1.4 turbo motorlu 2017 model 1.3 e zor bulunur bence

Kontfire

80+ Silver
Togg mantıklı ama şuan siparişlere yetişemiyorlar ve suv istememiş dostum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,081
Üyeler
154,858
Son üye
rrrollins22
Top Bottom