Neler Yeni

🔥İndirim ARCTIC Liquid Freezer II - 360 A-RGB 3418TL

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
Salı akşam sipariş verdim çarşamba ikindi de inventusun önünden geçerken girdim siparişim vardı dedim aldım kargo parası da cebimde kaldı böyle uygulamaları olması çok iyi isteyen kendi alabiliyor, itopya ve gaming gen de böyle yapsa keşke, ama şu bi gerçek adamlar gerçekten ilgililer

WsWs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
veys
Ben şuanda yavaş yavaş pc toplamaktayım. Laptoptan geçiş yapıyorum psu kasa tamam aldım onları kalanı laptop satıldıktan sonra alacağım. Şimdiden alıp 2 ay beklesem sıkıntı yaşar mıyım? Garantisi güvenilir mi markanın?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Kağan UĞURLU
Ben şuanda yavaş yavaş pc toplamaktayım. Laptoptan geçiş yapıyorum psu kasa tamam aldım onları kalanı laptop satıldıktan sonra alacağım. Şimdiden alıp 2 ay beklesem sıkıntı yaşar mıyım? Garantisi güvenilir mi markanın?
Gayet güvenilir sorun olursa hallederler al bence bu fiyat bundan sonra çok zor.

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Kenan Çelik
Fiyat gayet iyi ama pompa başlığı estetikten yoksun. Yeni modeli de çok beğenmedim. Ben pas geçiyorum.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Fiyat gayet iyi ama pompa başlığı estetikten yoksun. Yeni modeli de çok beğenmedim. Ben pas geçiyorum.
Bende sırf başlıktan dolayı iade ettim hoşuma gitmedi üstünde fan var çok saçma geldi tasarım

Bayramdurmus

80+ Bronze
Üzerinde ki fan çok mantıklı aslında
Görünüş olarak hoşuma gitmedi ya baktığım zaman da aynı paraya deepcool,thermalright alabiliyorum o yüzden iade ettim performans farkı yaratsa yaratsa 5 derece filan olsun sistem beyaz hoşuma gitmedi şahsen

Bayramdurmus

80+ Bronze

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,858
İsim
Hacı

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası