Neler Yeni

Arctis Nova Pro vs Arctis Nova Pro Wireless

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Her zaman kablolu ile kablosuz arasında kablolu, kablosuzdan biraz daha önde oluyor. Kablosuz modelinde ses kalitesi olarak biraz düşüklük var. Tabii bunu anlamak için de yani kulakların baya hassas olmalı ki anlayasın. Nasıl olsa iki ürünün sürücüleri aynı. Frekans bakımında kısılma var. Ayrıca kablosuz üründe arkadaşların ile iletişim kurarken de kalite olarak onlara biraz daha düşük gittiğini arkadaşların anlar.

Derratix'in dediği gibi mutfağa gidince hala arkadaşınla konuşmak istiyorsan buyur 4K ekstradan ver ama yapılmaz. Ha ben kablosuz istiyorum diyorsan bunun yerine 1K'ye kulak için kablosuz bak. 1-2 duvar arasından kolay kolay bağlantısı kopmayanlara.
Kablolu alayım o zaman teşekkür ederim.

Zechion

80+ Silver
İki kulaklık arasında kaldım ama fiyat farkı açısından ikisi arasında uçurum var. Neredeyse iki katı bir fark. Wireless olması aşırı rahat bir durum ama o fiyat farkı çok abes. İki kulaklık arasındaki tek fark birinin kablolu diğerinin kablosuz olması mı yoksa bilmediğim şeylerde var mı?
@Ayrton @DerratiX
Muhtemelen son kez öneri istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kulaklıklar:

Hocam ben zenginim bana işlemez diyorsanız gidin wireless alın. Fakat bütçeden kısmam gerek diyorsanız kablolu alın. Tabii aradaki fark çok fazla kablosuz için 4-5 bin lira vermezdim ben.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
yasin şenol
arctis pro wireless a bak bence hem kablosuz olur hemde bütçeni zorlamaz kalite olarakda aradaki farkı hissetmezsin

Chaospain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hakan Çağıl
Arctis Nova 7 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Görkem Duman
Arctis nova pro wireless sahibiyim baya rahat ve ses kalitesi muazzam hem müzik hem oyunlarda kaliteyi cidden hissettiriyor eğer fiyat konusunda sıkıntılıysan tavsiyem arctis pro alman ses kalitesi neredeyse aynı çok bir fark hissetmezsin.

Top Bottom