Neler Yeni

ARGB bilgisayar parçaları (argb ssd soğutucu- argb fan set 150+593 TL)

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Samet Yılmaz
Kral yanlış anlama lütfen sen fikrini belirtmişsin ben de belirteyim bir konuda haklısın anakartlarda çoğu sorun ledlerden dolayı oluyor ama bunların geneli 12v ile 5v karıştırmalardan veya iyi izole edilmemiş olan şeylerden. Çin malı ışık biraz saçma bir laf gibi geldi. Çünkü ışık bu çoğunlukla Çinde üretilir silikon vadisinde olma ihtimali yok anakart soketinde veya güç kaynağında bir sorun yoksa yanmaz. Ssdyi belki sıcaklığı etkileyebilir ama yakmaz diye düşünüyorum herkesin kendi kararı. Güzel görünüyor tabi ama iki gün sonra onu aldığınızı da unutursunuz gözünüze de çarpmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır etkilemeyecek bu sadece dış plaka hocam siz elinizde bulunan ssdye bunu giydireceksiniz. O içindeki temsili o da oluyor bu da oluyor manasında. Sizin çıkışınız şu an neyse bu ürünü kullanınca da aynı çıkış olacak
Güzelce karşı görüş belirttiğiniz için teşekkür ederim, Ledin patlamasından bahsetmiyorum ısınmasından erimesinden vs malum ekran kartının altında kalan bir bölge problem oluşturabilir özellikle 12v ise, çin malı ürünlerin soketleri kabloları dandik diye dedim hemen her led çin malı zaten, sipariş verip iptal etmiştim zamanında , almak isteyen alabilir bence gerek yok
1701131532510.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,078
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom