Neler Yeni

Arkadaşımla durumumuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
emre yokuş
ahir zaman yine şaşırtmıyor yeni bir fobi daha oluştu bu devirde birine güvenmek zor :ROFLMAO::ROFLMAO:
aga sen kızla 4 ay boyunca ilgilenmezsen vakit geçirmez hediye vs almazsan kızda ayrılmakta haklı değil mi ?

lyhness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mehmet
aga sen kızla 4 ay boyunca ilgilenmezsen vakit geçirmez hediye vs almazsan kızda ayrılmakta haklı değil mi ?
Elbette ama hala ilişki içerisinde olup seninle bir şeyler paylaşması yanlış tek bir kişiye duygu beslemiyor demek ki empati yaparsan sanada aynısını yaşatabilir üzüldüm durumuna çıkmaz bir durum sadıklığını sorgula sadece karşındaki insanın

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
emre yokuş
Elbette ama hala ilişki içerisinde olup seninle bir şeyler paylaşması yanlış tek bir kişiye duygu beslemiyor demek ki empati yaparsan sanada aynısını yaşatabilir üzüldüm durumuna çıkmaz bir durum sadıklığını sorgula sadece karşındaki insanın
şimdiye kadar kıza karşı yaptığım hareketleri hep empati kurarak yaptım zaten. Herhangi bir ters hareket vs yapmadım. Kuzenim kızın en yakın arkadaşı, durumu onunla görüştüm. Kızın sadık olduğunu vs dedi. Temiz bir kız bulmuşken kaybetmek istemiyorum ama bu durumda sıkıntılı

lyhness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mehmet
şimdiye kadar kıza karşı yaptığım hareketleri hep empati kurarak yaptım zaten. Herhangi bir ters hareket vs yapmadım. Kuzenim kızın en yakın arkadaşı, durumu onunla görüştüm. Kızın sadık olduğunu vs dedi. Temiz bir kız bulmuşken kaybetmek istemiyorum ama bu durumda sıkıntılı
Bu devirde az kullanılmışını bulursun artık çok geç 😄 kafana göre takıl bu kadar düşünme kendini dinle yani en kötü deneyim sahibi olursun.

NightWish2434

80+ Silver
Beyler selam, forumdaki kız konularını okuduğumda yetmedimi kız konuları vs diyordum. Maalesef bu konuda bir çıkmaza düştüm.
Ben geçen yaz yurtdışındaki kuzenimin ankaradaki arkadaşıyla tanıştım. Normal bir tanışma konuşmalar vs oldu. Sonra bu kız ankaraya döndü, bir iki ay sonra bi sevgilisi oldu bunun.
Yazdan beri instagramdan yazışıp ses atıyorduk ta ki şubat ayına kadar. Şubat ayından beri onunla telefonda görüşmelere başladık.
Sonra bu kız geçtiğimiz bayram tatilinde benim için ankaradan geldi(sevgilisi olmasına rağmen). Burada ilk iki gün gayet seviyeli takılırken son günlerde fazla samimi olmaya başladık.
Ben sevgilisi olduğu için bir adım atmadım. Kızı havaalanına bırakırken ikimizde sevgiliymişiz gibi ağlayarak ayrıldık. Kız ankaraya döndüğünde şimdiye kadar geçirdiği en güzel zamanları olduğunu söyledi.
Onunla yaptığımız aktivitelerden bir kaç eşya, ona koparıp verdiğim çiçeği hala saklıyor. Çekindiğimiz fotoğraflardan bazılarını çıkartıp odasına asmış.
Bunun sevgilisi kendisini derslere verdiği için kıza hiç ilgi göstermiyor, hediye süpriz filan yapmıyor, kızla vakit geçirmiyordu.
Kız benimle geçirdiği zaman içinde sevgilisinin ilgisizliğinin farkına vardı. Şuan onunla ayrılma düşüncesinde.
Bende bu kıza karşı boş değilim fakat sevgilisi olduğu için bir adım atmıyordum.
Dün akşam 19 mayısta tekrar yanıma gelmek istediğini söylemişti. Bugün biletleri alacak. Gelene kadar sevgilisinden ayrılmış olur. Geldiğinde yüz yüzeyken açılırım diye düşündüm.
Kızla aramdaki seviye sevgiliymişiz gibi fakat friendzone yemekten korkuyorum.
Arkadaş olarak kalmamız zor, çünkü durumumuz arkadaşlığında ötesinde zaten.
Hem sevgilin olmasın hem de sevgili olmayalım gibi bir durum.
Çevremde yakın hissettiğim kişilere durumu paylaştım. Kızında benden hoşlandığı yönünde konuştular.
Sizlerin görüşünü merak ettim sizce ne yapmalıyım ?
Yazım hatası vs. olmuş olabilir KB
Kız sevgilisini sevmiyorsa ayrılır o onun konusu. Friendzone atacak kişide bilet alıp yanına gelmez. Güzel olan yap unutulmaz bir açılma olsun. Bu arada ayrıldığından emin ol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,662
Üyeler
155,452
Son üye
extinct
Top Bottom