Neler Yeni

Arkadaşlar rx 6700 xt nasıl yarın almaya gidicem nvidia istiyodum değiştiremem

BerK_txs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkay Bayındır
neden başka alamıyorsun
Kral bak ben yaklaşık 2 aydır babamlarla konuşuyorum ve en son bu bütçe oldu birsürü attım babam en son taktı kafayı buna bide adamla konuştuk yarın gelcez falan dedik

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Bayram Fırat
Kral bak ben yaklaşık 2 aydır babamlarla konuşuyorum ve en son bu bütçe oldu birsürü attım babam en son taktı kafayı buna bide adamla konuştuk yarın gelcez falan dedik
ya kral kurana basıp yemin etmediyseniz neden gidip alıyorsunuz evinizin yakınında vatan varsa ona gidin hem babana açıkla olayı sıfır alırsın hem

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
996
İsim
Ömür
Babanla otur konuş vatanda sistem buldum onu alalım diye arkadaşın attığı monitörüde göster adamada iptal gelmiyoruz diyin bu kadar basit ne acıtasyon yaptın

BerK_txs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkay Bayındır
Babanla otur konuş vatanda sistem buldum onu alalım diye arkadaşın attığı monitörüde göster adamada iptal gelmiyoruz diyin bu kadar basit ne acıtasyon yaptın
Bak dostum acındırma gibi bir durum yok alabilme şansım olsa bunu almam 3070 ti lı bir sistem buldum onu alırım bütçem 25 k babamı ikna etmeye çalışacağım

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Semi kaan Çakır
h610 anakarta 11. nesil i5 nasıl takmış acep ?

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Kaan
Babamla yarın konuşacağım gerekirse dayak yiyeceğim ama almayacağım
Kolay gelsin hocam vatan güvenilir sitedir araştırmayla falan önce güvenilir yerler ile karşılaştırın sonra kazık olduğunu söyleyin sonra o sistemdeki parçaları falan kötüleyin büyük ihtimalle artık yeter deyip vatandakini almak isteyebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
983,573
Üyeler
155,587
Son üye
captainmactavishh
Top Bottom