Neler Yeni

Arkadaşlar Sizce Benim Sosyal Biri Olma İhtimalim Ne Kadar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmi Necmullah
Ne konuda bir şey değişmez?
Kurabilsen orda da kurardın. Lise daha beter bir yer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 yaşından sonra bir şey değişmez, kişilik öyle oturur diyorlar. Bu ne kadar doğru sizce?

Son düzenleme:

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Benim zaten güzel bir arkadaşlığım vardı 1. sınıftan beri o kişilerle fakat son senelerde biraz ne halt olduklarını anladım ve onlarla ilişkimi kestim bu yüzden lise benim için yeni bir başlangıç ve meslek lisesine falan gitmeyecem büyük ihtimalle 400 puan civarı ile bir anadolu lisesine gidecem.

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
Kendimi avutuyorsam ne de güzel yapıyorum ama bu sene liseye geçtim bu da yeni arkadaşlar ve kaliteli dostlar kurmak için bir fırsat ben bunu kesinlikle değerlendirip yi bir izlenim bırakmaya çalışacağım.
Dostum liseden bir şey bekleme yüksek bir puanla orta halli bir lisede okudum şöyle söyliyim liseden pis bir ortam görmedim şu ana kadar.

20 yaşından sonra bir şey değişmez, kişilik öyle oturur diyorlar. Bu ne kadar doğru sizce?
Salla hocam ben de 19 yaşındayım aynı şekilde ne arkadaşım ne dostum var 3-5 kişi var onlarla da ayda yılda bir görüşüyoruz ben saldım artık ot gibi yaşıyorum hiç olmazsa kafam bir sürü şeyle dolu olmuyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmi Necmullah
Dostum liseden bir şey bekleme yüksek bir puanla orta halli bir lisede okudum şöyle söyliyim liseden pis bir ortam görmedim şu ana kadar.

Salla hocam ben de 19 yaşındayım aynı şekilde ne arkadaşım ne dostum var 3-5 kişi var onlarla da ayda yılda bir görüşüyoruz ben saldım artık ot gibi yaşıyorum hiç olmazsa kafam bir sürü şeyle dolu olmuyor.
Ölene kadar hapis hayatı mı yaşayalım evde?

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
Ölene kadar hapis hayatı mı yaşayalım evde?
Evin neresi hapis çok istiyorsan git sahte dostluklar kur sonra da daha beter ol vay neden böyle oldu diye dizlerini döv açıkçası hocam zaten milletin %80i yalnız etrafında gördüğün mutlu huzurlu neşeli insanlara da aldırış etme çoğu rol yapıyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmi Necmullah
Benim zaten güzel bir arkadaşlığım vardı 1. sınıftan beri o kişilerle fakat son senelerde biraz ne halt olduklarını anladım ve onlarla ilişkimi kestim bu yüzden lise benim için yeni bir başlangıç ve meslek lisesine falan gitmeyecem büyük ihtimalle 400 puan civarı ile bir anadolu lisesine gidecem.
Evin neresi hapis çok istiyorsan git sahte dostluklar kur sonra da daha beter ol vay neden böyle oldu diye dizlerini döv açıkçası hocam zaten milletin %80i yalnız etrafında gördüğün mutlu huzurlu neşeli insanlara da aldırış etme çoğu rol yapıyor zaten
Ben de asosyalim ama şu asosyaller kadar itici kişiler görmedim. Kendinizi avutmaya devam edin. İmreniyorsunuz ama beceremediğiniz için ters psikolojiyle kendinizi rahatlatmaya çalışıyorsunuz. He anasını satayım arkadaşı olan herkes içten içe ağlıyor tamam kendini böyle kandırmaya devam et sen. Bari git banka soy, parayı da anana, babana ver. Öyle de hapis yatarsın böyle de.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Ben de asosyalim ama şu asosyaller kadar itici kişiler görmedim. Kendinizi avutmaya devam edin. İmreniyorsunuz ama beceremediğiniz için ters psikolojiyle kendinizi rahatlatmaya çalışıyorsunuz. He anasını satayım arkadaşı olan herkes içten içe ağlıyor tamam kendini böyle kandırmaya devam et sen. Bari git banka soy, parayı da anana, babana ver. Öyle de hapis yatarsın böyle de.
Ben kesinlikle kendimi avutmuyorum eğer düzgün bir arkadaş olsa çevremde gayet de sosyal birisiyim ve ayrıca kuzenimle çok iyi arkadaşım ve okulda iyi anlaştığım kızlar var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmi Necmullah
Ben kesinlikle kendimi avutmuyorum eğer düzgün bir arkadaş olsa çevremde gayet de sosyal birisiyim ve ayrıca kuzenimle çok iyi arkadaşım ve okulda iyi anlaştığım kızlar var.
Tamam senin meseleni sonradan anladım zaten.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun

Furkii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Furkan Başar
Beyler şimdi napıyosunuz biliyo musunuz arkadaşım yok diyen 2 kişi var biri 19 biri 20 yaşında ikiniz arkadaş oluyosunuz sonra Dışarı çıkıp birlikte arkadaşlık kurmayı deniyosunuz

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Asosyal olmak güzeldir. Dışarıdaki insanlardan daha çok görüyorsun dünyanın güzelliğini. O arkadaşım olsa keşke dediğin insanlar sana cehennemi yaşatır. Senin yapacağın en sağlam arkadaşlık kendinle olsun. Asosyal insan özgüvensizlikten asosyal olmaz. Şahsen bende asosyalim fakat özgüvenim var. Dışarıdan bir arkadaşım yok en yakın arkadaşımla internette tanıştım ve benden yaklaşık 600-700km uzakta. Sen kendini sosyal olmak için çabalama çünkü asosyal olduysan zaten bunun bi dönüşü yok. Ne kadar sosyal olmaya çalışsan da dışarıdaki insanlar seni dışlamaya devam edecek. Yanlış anlama hevesini kırmak istemem ama , asosyal kalmak sosyal olmaktan daha iyidir. Katbekat daha iyidir hemde. Sıkma canını elbet sende bir gün hayatında sana destek olacak birisini bulursun. Kader kısmet işi bu.

Kendimi avutuyorsam ne de güzel yapıyorum ama bu sene liseye geçtim bu da yeni arkadaşlar ve kaliteli dostlar kurmak için bir fırsat ben bunu kesinlikle değerlendirip yi bir izlenim bırakmaya çalışacağım.
Adam haklı hiç bir şey değişmeyecek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,207
Üyeler
140,788
Son üye
trk2818
Top Bottom