Neler Yeni

Arkadaşlar Sizce Fitness'a Gitmeli Miyim ?

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
Arkadaşlar 16 yaşındayım. 181 78 Kiloyum. Yaşıtlarıma Göre Kalıplıyım. Fitness'a Gitmeli Miyim ? Gidersem Nelere Dikkat Etmeliyim ? Program İşleri Falan nasıldır ?
Hayatımda Hiç Gitmedim Tecrübeli Arkadaşlar Aydınlatırsa Sevinirim.

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
Arkadaşlar 16 yaşındayım. 181 78 Kiloyum. Yaşıtlarıma Göre Kalıplıyım. Fitness'a Gitmeli Miyim ? Gidersem Nelere Dikkat Etmeliyim ? Program İşleri Falan nasıldır ?
O yaşta gitme boyla ilgili sıkıntı yaşama ihtimalin var diye biliyorum...

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boyla Alakalı Sıkıntım Yok. 20 Yaşına Kadar 185 186 Olurum Herhalde. Ama Vücudumda Yağ Biraz Fazla. Fit Bir Vücudum Olmasını İstiyorum.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
Kız tavlamak için gidecekseniz başka yöntemler önerebilirim. Vücut geliştirme, Fitness... Bunların hepsi bana kalırsa karşı cinsi etkilemek için yapılıyor.
Hayır Karı Kız İşiyle Pek İşim Yok. Sadece Vücudumun Güzel Olmasını İstiyorum. Vücudum Çay Bardağına Benziyor. T-shirtler Falan Yakışmıyor.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,776
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
kanka fitness değilde kickboks daha yararlı olur senin için ben gittim tecrübe ettim o yüzden söylüyorum

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
kanka fitness değilde kickboks daha yararlı olur senin için ben gittim tecrübe ettim o yüzden söylüyorum
Kanka Ben Vücudumun Kas Hacmi Kazanmasını İstiyorum. Fitness Daha Mantıklı Değil Mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha Birde Bu Program İşleri Nasıl Oluyor ? Onlar Mı Program Veriyor Yoksa Biz Kendimiz Bulduğumuz Programı Uygulayabiliyor Muyuz ?

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,776
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Kanka Benim Vücudum Kas Hacmi Kazansın İstiyorum. Fitness Daha Mantıklı Değil Mi ?
ya bak şöyle ki kickboksda antrentman sırasında sadece yumruk tekme vs. atılmyor
şınavda çekiyorsun mekikte çekiyorsun
bununla beraber spor lastikleri var bak onlarla omuz antrenmanı yaparsan t-shirler oturuyor
(kickboksa gittim -önceden poaçaydım- bir anda okuldakiler bana ilgi gösterdi idk :D)
kickboksa gidince savunma da öğreniyorsun vs. sen bana sor ben anlatayım

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,310
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
fitness boya engel DEĞİL
fitness'da genellikle kısa insanlar uğraşır çünkü kol daha kısa olduğu için uzun kollu birine göre daha kısa mesafede ağırlık kaldırıp daha az yorulurlar bu yüzden genelde kısa insanlar fitness'a yönelir
konunun basketle alakası yok ama hali hazırda değinmek isterim, basket de aynı şekilde boy uzatmaz baskete giden herhangi bir kişi boyu o spora elverişli olduğundan dolayı gider.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
ya bak şöyle ki kickboksda antrentman sırasında sadece yumruk tekme vs. atılmyor
şınavda çekiyorsun mekikte çekiyorsun
bununla beraber spor lastikleri var bak onlarla omuz antrenmanı yaparsan t-shirler oturuyor
(kickboksa gittim -önceden poaçaydım- bir anda okuldakiler bana ilgi gösterdi idk :D)
kickboksa gidince savunma da öğreniyorsun vs. sen bana sor ben anlatayım
Kanka Benim Vücudum Yağlı. Hemde Oldukça Yağlı. Eskiden 92 Kiloydum. 70 kiloya düştüm. Ancak vücudumda yağ aynı kaldı. Bıngıl Bıngıl Sallanıyor. Fitness Geçiyordu Aklımdan O Yüzden

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Hayır boya etkisi yok. Belki belli başlı hareketleri düzgün formda yapmadığın için eklemlerin vs. zarar görebilir ama boyuna etki etmez.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
fitness boya engel DEĞİL
fitness'da genellikle kısa insanlar uğraşır çünkü kol daha kısa olduğu için uzun kollu birine göre daha kısa mesafede ağırlık kaldırıp daha az yorulurlar bu yüzden genelde kısa insanlar fitness'a yönelir
konunun basketle alakası yok ama hali hazırda değinmek isterim, basket de aynı şekilde boy uzatmaz baskete giden herhangi bir kişi boyu o spora elverişli olduğundan dolayı gider.
Fitness'a Gidiyor Musun ?
Gidiyorsan Tavsiyelerin Neler ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır boya etkisi yok. Belki belli başlı hareketleri düzgün formda yapmadığın için eklemlerin vs. zarar görebilir ama boyuna etki etmez.
Reis Fitnessa Gidiyorsan Tavsiye Eder Misin ?

Meartx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mert Atay
Belli bir sporla uğraşabilirsin yağlarında şikayet ediiyorsan,hayatını belli bir rutine sokarsan vücudun sağlıklı vee fit olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,504
Üyeler
145,194
Son üye
foreusx
Top Bottom