Neler Yeni

arkadaşlar yardım edin nolur

KoppuK

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
OrkunBaysal
benim bilgisayarımın parçaalrını değiştirmek için götürdüler iyi olanlar kalacak diğerlerini değiştireceklerdi ama bende güvenmedim power tuşunu kapattım arkadaki geldiğime o tuaş dokunmamışlar bile nasıl alırlar bana yalan söyleyip duruyolar
heeee anladımmm

de ki babana BABA ablama telefon alıyosun 4bin TL'ye bana hiç bişe anlamıyorsunuz (sonuna doğru ağla)
sonra biraz ikna olur heralde.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
benim bilgisayarımın parçaalrını değiştirmek için götürdüler iyi olanlar kalacak diğerlerini değiştireceklerdi ama bende güvenmedim power tuşunu kapattım arkadaki geldiğime o tuaş dokunmamışlar bile nasıl alırlar bana yalan söyleyip duruyolar
Ben gene anlamadi :)

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
869
İsim
faruk efe
sistemi açıp baktın mı ekran kartı vs değişmiş mi içini açıp baktın mı parça değişikliği var mı diye
belki adam işini bitirince geri kapatmıştır
trol müsün anlamadık
hem ailen yalan söylüyorsa sana bu forumdaki kimse sana yardımcı olamaz ailevi meselelere işte bi şekilde ikna edecen

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
arkadaşlar benim pc yi amcam daha iyi yapmak için götürdü bende belki götürmez yalan söylerler dedim arkadaki pover tuşunu kağattım geldiğine bana yalan söylediler olmaz dediler ama anakart 400 TL lik adama bile götürmemişler geldiğinde pover kapalı idi nolur yardım edin ne yapıcam pc yi 1400 TL ye aldılar ama ablama 4 bin TL ye telefon aldılar
Uzakta eğitim türkçesi.

Top Bottom