Neler Yeni

Artık arsa alarak da Türk vatandaşlığı edinilebilecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
Yukarda kişilere baktığım da bunun mümkün olmayacağını görüyorum 😄 dediğim gibi beni bağlamaz benim bir ayağım Türkiye de diğeri Vietnam'da gelirim yüksek yatırımlarım var. Bu namusu gibi koruyanlar da asgari ücretle çalışan hatta eminim yukarda ki arkadaşların çoğu reşit bile değiller 😄 bu sistem ve rejimi kendileri getirdiler genç kızlar zeki bilimle uğraşan Avrupalı kadınları örnek almak yerine soyunmayi tercih edip laiklik ile süsleyip ortalıkta dolaştılar 😄 Atatürk Avrupadan bilimi ilmi alın ufkun ötesini görün dedi ama bunlar tam tersini yaptılar 👍 Atatürkün en büyük hatası az sayıda imamı astirdı şuan ki imamların da bunlardan pek farkı yok. Kendileri getirdi bu sistemi kendileri yaşayacak 😄
Ülke her yönden iyi kişilerin eline geçerse eğitim olsun dini açıdan olsun ancak öyle düzelir osmanlı ve öncesi refah ilim bilim ile yükseldi ve sonra kaybedildiği için gitti o yüzden herkes kendine düşen payı almalı. Vietnam da vatandaşlık almak çok zor bu arada çünkü siyasetçiler ve demokratlar alabiliyor o da adamlar dünyanın an zor vatandaşlık veren ülkesi 15 yıldır orda kalan eşide kendi de yüksek görevli tanıdığım var adam bilgili, kültürlü biri eşi vietnamlı çocuğu bile oldu ama vatandaşlık alamadı şimdi abd ye taşındılar ama iş için vietnam iyi bir yer bol kazançlar size

Son düzenleme:

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
sabri reis
silindi

Son düzenleme:

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Selim
Ülke her yönden iyi kişilerin eline geçerse eğitim olsun dini açıdan olsun ancak öyle düzelir osmanlı ve öncesi refah ilim bilim ile yükseldi ve sonra kaybedildiği için gitti o yüzden herkes kendine düşen payı almalı. Vietnam da vatandaşlık almak çok zor bu arada çünkü siyasetçiler ve demokratlar alabiliyor o da adamlar dünyanın an zor vatandaşlık veren ülkesi 15 yıldır orda kalan eşide kendi de yüksek görevli tanıdığım var adam bilgili, kültürlü biri eşi vietnamlı çocuğu bile oldu ama vatandaşlık alamadı şimdi abd ye taşındılar ama iş için vietnam iyi bir yer boş kazançlar size
Şuan çok zorluk yok zaten 5 yıllık vize alabiliyorum ama biz japonya da kalacagız şimdi oranın dilini ögreniyoruz türkiye de misafir kimlik ile uzun süre kalabiliyorsun. Bu yıl enflasyon ve emlak piyasası kötü vietnamda ama seneye emlakta patlama olacakmış bakalım yatırım yapacagım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
Şuan çok zorluk yok zaten 5 yıllık vize alabiliyorum ama biz japonya da kalacagız şimdi oranın dilini ögreniyoruz türkiye de misafir kimlik ile uzun süre kalabiliyorsun. Bu yıl enflasyon ve emlak piyasası kötü vietnamda ama seneye emlakta patlama olacakmış bakalım yatırım yapacagım.
Japonya vize konusunda iyi pandemiden sonra tekrar eski düzene döndü. Vietnam da sıkı bir yer zaten pandemide ki tedbiri devam ediyor şehirler arası bile vize ve aşı kontrolü var Japonya da bir süre kalmak iyi tercih hemde çok güzel bir yer bende kendimi maddi olarak toplayınca mısır ve Japonya ilk tercih edeceğim yerler emlak konusundan da anlamam zaten ama umarım iyi fırsat çıkar sizeyi günler dilerim

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
ya hacı iyisin hoşsun da çok emoji kullanıyorsun yazıların ortasında azaltsan daha iyi olur

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Selim
ya hacı iyisin hoşsun da çok emoji kullanıyorsun yazıların ortasında azaltsan daha iyi olur

Japonya vize konusunda iyi pandemiden sonra tekrar eski düzene döndü. Vietnam da sıkı bir yer zaten pandemide ki tedbiri devam ediyor şehirler arası bile vize ve aşı kontrolü var Japonya da bir süre kalmak iyi tercih hemde çok güzel bir yer bende kendimi maddi olarak toplayınca mısır ve Japonya ilk tercih edeceğim yerler emlak konusundan da anlamam zaten ama umarım iyi fırsat çıkar sizeyi günler dilerim
Teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,959
İsim
uwu
Boş hikaye neyi araştırcan 😄 siz bi adaları alın sonra milleti asın 🤔 İstanbul'da olsan sana etek giydirirdim bu tarz hakaretlere karşı susamam.
1702385761320.jpeg

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,770
Üyeler
156,080