Neler Yeni

Aşırı Derecede Terliyorum. // Hiperhidroz

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
963
İsim
emir yapar
Denediğiniz ilaçların adı nedir?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Denediğiniz ilaçların adı nedir?
Ben henüz bir ilaç denemedim ama fiziksel olarak Aloe Vera içerikli bir roll-on bitirdim, 1 gün falan en azından evde işe yarıyordu. Bir de işte Rexona olanı satın aldım daha 1 gün oldu ve pek bir etkisi yok. Belki zamanla düzelir.

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Mustafa Ödemiş
Hocam ben kalp atışlarımın fazlalaştığını hissedebiliyorum o süreçte.

Ergenlik dönemindeysem normal de hocam o kadar bakım ürünü kullanmama rağmen geçmiyorsa bir sorun var demek.

Doktorla görüştükten sonra onu da deneyeceğim.

Zaten şu an yazlıktayım kafa dinliyorum yeteri kadar. Üstüne bir de uzaktan çalışıyorum ama işte nafile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Benim aldığım ürünün arkasında da bu yazıyor.
"Stresten kaynaklanan terlemeye karşı koruma sağlar" diyor ama benim müthiş ötesi sinir sistemimin üstünü örtemiyor.
Bu krem roll-on'u bi bakayım diye elime sürdüm çok ufak. Etkisi gerçekten çok büyük. Su ve deterjan ile elimi yıkamaya çalıştığımda bile o sürdüğüm yer sanki hiç ıslanmamış gibi suyu itiyor.
Hangi ürünbu hocam ?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Terleme sorunu ben de de var, oturduğum yerde yaz/kış terleyebiliyorum. Bir ara ben de doktora gitmeyi düşünüyorum. Doktor'a gitmeden ilaç vs. bir şey kullanmak pek sağlıklı olmaz. Bilinçli kullanım önemli. Kişisel bir durum olmacağı için x'in yöntemi sizde işe yaramayabilir ve ters tepebilir. Bu yüzden önce doktora gitmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Omnissiah

80+ Bronze
bu sorun bende var, genelde yazın boyun tarafı çok terler ve kıyafetlerimi batırır.

Top Bottom