Neler Yeni

Yardım Askerlik için Whatsapp'a giren kamerasız telefon.

metehan44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mede
Merhaba arkadaşlar. Askerlik için telefon arıyorum fakat aradığım şey bulunması çok zor bir şey farkındayım fakat işlerimin devam edebilmesi için whatsapp'a giren ve zaman geçirebileceğim bir telefona ihtiyacım var. Aklıma akıllı bir tuşlu telefon alıp kamerasını söktürtmek geldi. Böyle bir işlem yaptırdıktan sonra içeriye bu cihazla girebilir miyim? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Askerlik için telefon arıyorum fakat aradığım şey bulunması çok zor bir şey farkındayım fakat işlerimin devam edebilmesi için whatsapp'a giren ve zaman geçirebileceğim bir telefona ihtiyacım var. Aklıma akıllı bir tuşlu telefon alıp kamerasını söktürtmek geldi. Böyle bir işlem yaptırdıktan sonra içeriye bu cihazla girebilir miyim? Teşekkürler.
sıkıntı falan çıkmasın girersin bence

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
Akilli telefon hiçbir şekilde sokulmuyor hocam bilgin olsun. Acemide özellikle.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
10 yıl önce WhatsApp çalıştıran Java telefonlar vardı. Nokia nın x2-00 modeliydi kullandığım sonra desteği kesildi.
Günümüzde Kaios yazılımını kullanan tuşlu telefonlarda mevcut WhatsApp Nokia nın da var
bulabilirseniz bakın derim.
.
Olmazsa SMS de iş yapar

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.
ilerleyen zamanda yerine göre değişir telefon sokma işi bazı yerlerde rahat telefon sokulabiliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
909,822
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom