Neler Yeni

🔥İndirim Asrock x670e taichi 18.232 TL

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,670
İsim
Mehmet Aslan

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
gökhan tahsin
Daha yeni x670 steel legend aldım henüz kutusunda duruyor acaba iade edip bunu mu alsam diyorum. İçimdeki ses de lan oğlum sanki paran var elindeki sana yeter de artar diyor. Keşke fiyatı daha düşük olsaymış diyemiyorum zaten rakiplerine göre bedava. Parası olana hayırlı olsun.

CloseR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Buğra Acar
Daha yeni x670 steel legend aldım henüz kutusunda duruyor acaba iade edip bunu mu alsam diyorum. İçimdeki ses de lan oğlum sanki paran var elindeki sana yeter de artar diyor. Keşke fiyatı daha düşük olsaymış diyemiyorum zaten rakiplerine göre bedava. Parası olana hayırlı olsun.
Bende beyaz temalı sistem kuracağım için x670e steel legend bakıyorum bunu görünce aklıma yattı fakat temayı bozuyor :) Keşke Carrara versiyonu da indirime girse...

Son düzenleme:

galeyanageldim

80+ Bronze
Bende beyaz temalı sistem kuracağım için x670e steel legend bakıyorum bunu görünce aklıma yattı fakat temayı bozuyor :) Keşke Carrara versiyonu da indirime girse...

Şu carrara da her şeyi beyaz yapıp üst soğutma bloğunu siyah yapmak nedir ya asrock allah askına :)

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
gökhan tahsin

Asrock aslında akıllılık yapmış. Atıyorum sistem toplayan her 50 kişiden 1-2 si beyaz tercih eder bu kartı da ona göre tasarlamış yani iki renge de gider. Mesela benim sistemim full siyah. Resimlerde gözüktüğü gibi aslında tam beyaz da değil soğutucu bloklar metal rengi, üstündeki asker desenli kısımların yüzeyi de parlak metalik şeklinde. Bir o kısımda beyazlık var. Acaba sırıtacak mı diye kartı elektrik vermeden bağlantı yapmadan elimdeki başka kasa ve parçalarla simüle ettim gayet hoş durdu. Kartı kullanmaya karar verdim bugün yarın montajlarım. Steellegend yazan blokta ve kartın arkasında rgb var beyaz sistemde sırıtmayacağı gibi çok daha şık gözükeceğini düşünüyorum.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Hasan Doruk
Anakart değil Babakarrrrrt

shaco27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru