Neler Yeni

assasins creed önerisi

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efehan Erçin
merhabalar bildiğiniz gibi ubisoftda devasa indirimler var assasins creed hiç oynamamış biri olarak hangisini/hangilerini almamı öneririsiniz, direkt olarak odysses alsam diğer serileri oynamadıgımdan sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
Hocam hiçbirini oynama derim. Hepsi birbirinden kötü. Odysses'te çok ama çok kötü.

Nedeni ise ruhsuz açık dünya, level scalling, karakterin gelişmemesi, aksiyonu berbar, oynanışı çok sıkıcı ve hep aynı.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,312
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Hocam hiçbirini oynama derim. Hepsi birbirinden kötü. Odysses'te çok ama çok kötü.

Nedeni ise ruhsuz açık dünya, level scalling, karakterin gelişmemesi, aksiyonu berbar, oynanışı çok sıkıcı ve hep aynı.
Dostum sen öneri verme bence yanlış öneri veriyorsun millete, Elden Ring tarzı dışındakilerin hepsine sıkıcı diyorsun yapma. AC oyunları müthiş oyunlardır özellikle Odyssey oynamaya değerdir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
Dostum sen öneri verme bence yanlış öneri veriyorsun millete, Elden Ring tarzı dışındakilerin hepsine sıkıcı diyorsun yapma. AC oyunları müthiş oyunlardan özellikle Odyssey oynamaya değerdir.
Yok çok kötüdür. Kullanıcı skorlarına bak;
6.7.

Oyunda gerçek parayla değerli eşyalarında satıldığını unutmamak gerek.

Hudson51

80+
merhabalar bildiğiniz gibi ubisoftda devasa indirimler var assasins creed hiç oynamamış biri olarak hangisini/hangilerini almamı öneririsiniz, direkt olarak odysses alsam diğer serileri oynamadıgımdan sıkıntı çıkar mı?

AC2 - Brotherhood - Revelations'ı bitirmeni önce öneririm hocam. Sonra ise AC3 - AC4 BF - Syndicate - Odyssey'i ise sevdiğin temaya göre bakabilirsin.

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Arda Yıldırım
Ezio üçlemesinin hikayeleri güzel ama oynanış anlamında çekebilir misin bilemedim. Kombatı en zevk veren oyun bana göre ac3, en iyi ac oyunu ise ac4tür. Yenilerden oynamak istersen originsi pek sevemedim ama valhalla ve odyssey kendisini oynattırıyor güzel oyunlar.

efehsgal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efehan Erçin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ezio üçlemesinin hikayeleri güzel ama oynanış anlamında çekebilir misin bilemedim. Kombatı en zevk veren oyun bana göre ac3, en iyi ac oyunu ise ac4tür. Yenilerden oynamak istersen originsi pek sevemedim ama valhalla ve odyssey kendisini oynattırıyor güzel oyunlar.
hic ac oynamamis biri olarak odyssey alinir mi o zaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,846
Üyeler
152,761
Son üye
Adahann
Top Bottom