Neler Yeni

Asus armoury crate hata çözümü için yardım

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ali
Merhaba uygulama sürekli böyle hata veriyor dpi ayarlayamıyorum çözümü yok mu ya bulamadım hiç bi türlü

Ekler

• 1725470085527.png
    1725470085527.png
    19.5 KB · Hit: 18

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
Merhaba uygulama sürekli böyle hata veriyor dpi ayarlayamıyorum çözümü yok mu ya bulamadım hiç bi türlü
ekipmandan kurtulmak ben satacağım rog ekipmanları yazılımın saçmalıklarından dolayı kullanmıyorum sonra silinmiyorda illaha format atacaksın ağ gibi sarıyor c sürücüsünü performansımı da etkiledi rgb de sapıttı kullanmıyorum o yüzden dpi ayarlamam gerekiyor ama sırf yazılımdan dolayı umursamıyorum

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekipmandan kurtulmak ben satacağım rog ekipmanları yazılımın saçmalıklarından dolayı kullanmıyorum sonra silinmiyorda illaha format atacaksın ağ gibi sarıyor c sürücüsünü performansımı da etkiledi rgb de sapıttı kullanmıyorum o yüzden dpi ayarlamam gerekiyor ama sırf yazılımdan dolayı umursamıyorum
Valla aynı bu gidişle bende satıcam

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ali
muhtemelen corsair set atarım yada hyperx olmayacak bu böyle
Ben bilinmiş asus corsair tarzı markaları pek almıyorum boş ürüne fazla fiyat oluyor marka olduğu için yurt dışı bilindik ürünler daha iyi oluyor özellik olarak bu mouse da güzel de uygulama sıkntı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Volkan
Ben bilinmiş asus corsair tarzı markaları pek almıyorum boş ürüne fazla fiyat oluyor marka olduğu için yurt dışı bilindik ürünler daha iyi oluyor özellik olarak bu mouse da güzel de uygulama sıkntı
tek programdan kontrol etmek benim için önemli hocam ya bin bir tane yazılım sevmiyorum

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Ali
tek programdan kontrol etmek benim için önemli hocam ya bin bir tane yazılım sevmiyorum
Benim için fark etmiyor öyle bi takıntım yok bi zararı da yok düzgün çalışsın yeter :D

Top Bottom